in

Fuse Network (FUSE), XDEFI Wallet ($XDEFI) ve DAO Maker (DAO) Huobi Pioneer Zone’da Listeleniyor

Fuse Network (FUSE) yatırma işlemleri 31 Mart TSİ 06:00’da, XDEFI Wallet ($XDEFI) yatırma işlemleri 30 Mart TSİ 15:00’te, DAO Maker (DAO) yatırma işlemleri ise 30 Mart TSİ 16:00’da Huobi Global borsasında Pioneer Zone’da işleme açıldı. 1 Nisan’da yeterli hacme ulaşıldığında ise spot işlemler de yapılabilecek.

Yatırımcılar Fuse Network (FUSE) için 31 Mart TSİ 06:00’dan itibaren, XDEFI Wallet ($XDEFI) için 30 Mart TSİ 15:00’ten itibaren, DAO Maker (DAO) için 30 Mart TSİ 16:00’dan itibaren Huobi Global üzerinden yatırma işlemlerini gerçekleştirebilecek. FUSE için spot işlemler (FUSE/USDT) yeterli hacme ulaşıldığında 31 Mart’ta açılacak ve yatırma hacmi piyasa işlemlerini karşılayınca başlayacak ollup başka bir duyuru içle bildirilecektir. Ancak FUSE’lerinizi Huobi Global borsasında başka yere çekmek (withdrawal) aktarmak için 1 Nisan 16:00’ya kadar beklemeniz gerekmektedir.

XDEFI ve DAO için ise spot işlemler (XDEFI/USDT, DAO/USDT) yeterli hacme ulaşıldığında 1 Nisan’da açılacak ve yatırma hacmi piyasa işlemlerini karşılayınca başlayacak olup başka bir duyuru ile bildirilecektir. Ancak XDEFI’lerinizi Huobi Global borsasında başka yere çekmek (withdrawal) aktarmak için 2 Nisan 15:00’e kadar, DAO’larınız için ise 2 Nisan 16:00’ya kadar beklemeniz gerekmektedir.

Resmi Huobi Global Twitter Hesabının FUSE Listeleme Haberi:

Fuse Network (FUSE) Nedir?

Fuse Network, amacı kripto ödemelerinin ve merkeziyetsiz finansın (DeFi) gerçek anlamda kitlesel olarak benimsenmesini sağlamak olan, merkeziyetsiz blokzinciri destekli bir platform ve teknoloji yığınıdır. Ana bileşenleri Fuse Network blok zinciri, token topluluklarının sorunsuz oluşturulması için mobil merkezli altyapı ve bir dizi referans DeFi aracıdır.

Fuse Network (FUSE)

Fuse Network, bazı işlevler özel bir API anahtarı veya erişim token’i gerektirse de, uygulama geliştiricilerine Fuse Network üzerinde derleme yapmak isteyen herkes tarafından kullanılabilecek API’leri ortaya çıkaran birkaç hizmet sunar.

FUSE token’i, tıpkı Ethereum’daki ETH gibi, Fuse Network blokzincirinin ve platformunun yerel para birimidir. FUSE token’i, Fuse Network içerisinde; stake, doğrulama, oylama, işlem ücretleri ve ödemeler için kullanılmaktadır. 

Official website: https://fuse.io/

Whitepaper: https://docs.fuse.io/

Resmi Huobi Global Twitter Hesabının XDEFI Listeleme Haberi:

XDEFI Wallet ($XDEFI) Nedir?

XDEFI Wallet, DeFi kullanıcıları ve NFT’ye ilgi duyanlar için oluşturulmuş, şu anda Chrome & Brave’de (yakında Firefox’ta) bulunan çok zincirli bir web tarayıcı uzantısıdır. THORChain, Ethereum + çeşitli EVM ağları ve Terra üzerinde yerel entegrasyonlara sahip dünyanın tek cüzdanıdır. XDEFI Wallet, merkeziyetsiz bir cüzdandır.

XDEFI ($XDEFI)

XDEFI Wallet sahibi kullanıcılar şunları yapabilir:
 • Kripto para birimlerini satın alma, saklama ve transfer etme
 • Merkeziyetsiz borsalar (DEX) ve NFT platformları gibi merkeziyetsiz uygulamalara (dApp’ler) bağlanabilme
 • Kripto para birimlerini takas edebilme
 • DeFi ürünlerine erişim
 • NFT’leri önizleme, yönetme (yakında gönderme ve satma alternatiflerinin ekleneceği belirtilmiş)
Tüm bunlar, varlıklarınızın güvenli bir şekilde saklandığı ve kolayca erişebildiğiniz merkeziyetsiz tek bir cüzdandan yapılıyor.
$XDEFI token’i, Delphi Digital’in yardımıyla tasarlanmıştır. Ağ içerisinde dört ana kullanım alanı vardır: Stake etme, yönetişim, inşa etme ve play-to-earn.

Official website: https://www.xdefi.io/

Whitepaper: XDEFI – Whitepaper

Resmi Huobi Global Twitter Hesabının DAO Listeleme Haberi:

DAO Maker (DAO) Nedir?

DAO Maker, hisse senedi ve token’lere yatırım yapan perakende girişimi için go-to-platform inşa ediyor.

Düşük riskli katılım çerçeveleri sağlamak, risk sermayesinde küresel perakendeye ulaşmak için çok önemlidir, çünkü çoğu perakende yatırımcı paralarının büyük bir bölümünü riske atmayı göze alamaz. Sıradan insanlara kendi sermayelerini güvenli bir şekilde büyütme fırsatı sağlayarak, aynı anda dünya çapında yeniliğe yeni bir finansman kaynağı sağlarken milyonlarca yaşam kalitesini iyileştirmeyi amaçlıyor.

DAO Maker (DAO)

Hem kitle sermayesi hem de token’ler için girişim finansmanı için fiat özellikli uyumlu bir platform. Perakendenin sahip olduğu değişen risk iştahı seviyelerine hitap etmek için katmanlı risk seviyeleri içerir. Platform şunları içeriyor:

 • Girişim Tahvili: Sıfıra yakın risk için, ancak ödülleri azaltılmış
 • Dinamik Hisse Senedi/Token Teklifleri: Korurken sınırlı risk için ödülün çoğu
 • İade Edilebilir Güçlü Sahip Teklifleri: Özel bir turu başarıyla kapattı
 • Standart Teklifler: Herhangi bir koruma olmaksızın hisse senedi/token ihracı için,
  maksimum risk iştahına sahip perakende satış için

DAO, DAO Maker ağının genel yönetişim token’idir.

Official website: https://daomaker.com/

Whitepaper: DAO-Whitepaper

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz

MES tarafından yazıldı.

Legends Of Crypto (LOCGame) Rehberi

Bifrost (BNC) KuCoin’de Listeleniyor: Bifrost (BNC) Nedir?