içinde

Function X (FX) Huobi Pioneer Zone’da Listeleniyor: Function X (FX) Nedir?

Function X (FX) yatırma işlemleri 25 Mart TSİ 15:00’te Huobi Global borsasında Pioneer Zone’da işleme açılacak. 28 Mart’ta yeterli hacme ulaşıldığında ise spot işlemler de yapılabilecek.

Yatırımcılar Function X (FX) için 25 Mart TSİ 15:00’ten itibaren Huobi Global üzerinden yatırma işlemlerini gerçekleştirebilecek. FX için spot işlemler (FX/USDT) yeterli hacme ulaşıldığında 28 Mart’ta açılacak ve yatırma hacmi piyasa işlemlerini karşılayınca başlayacak olup başka bir duyuru ile bildirilecektir. Ancak FX’lerinizi Huobi Global borsasında başka yere çekmek (withdrawal) aktarmak için 29 Mart 15:00’e kadar beklemeniz gerekmektedir.

Resmi Huobi Global Twitter Hesabının FX Listeleme Haberi:

Function X (FX) Nedir?

Fonksiyon X, blokzinciri teknolojisi ve akıllı cihazlar tarafından desteklenen evrensel bir merkeziyetsiz bir internettir. Function X, geleneksel finansal ürünlerini Function X ağında yansıtarak, merkeziyetsiz finansal ürünler ve merkeziyetsiz bir ticaret sistemi oluşturuyor. Geliştirilen ağ yalnızca halka açık değil, tamamen merkeziyetsiz bir çözümdür. Ve beş temel bileşenden oluşur:

  1. Function X Operating System (OS)
  2. Function X distributed ledger (Blockchain)
  3. Function X IPFS
  4. FXTP Protocol
  5. Function X Decentralized Docker

Beş bileşenin tümü, tüm hizmetleri, uygulamaları, web sitelerini, iletişimleri ve en önemlisi verileri merkezden dağıtmak olan tek bir amaca hizmet etmektedir.

Function X (FX)

f(x) zinciri, Function X ekosisteminin bir parçası olarak dağıtılmış bir defter biçiminde bir dizi konsensüs algoritmasıdır. Blokzinciri, finans, ödemeler, iletişim (telefon görüşmeleri, dosya transferleri, depolama), hizmetler (DApp’ler) ve daha fazlasını içeren işlemleri depolayan ve doğrulayan dağıtılmış defterin temel yapı taşıdır.

FX, Function X blokzinciri ve ekosisteminin temel yönetişim token’idir.

Official website: https://functionx.io/home

Whitepaper: https://whitepaper.io/coin/function-x

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz

Merve Sait tarafından yazıldı.

Ekonometri bölümü öğrencisi. KoinSaati İçerik Editörü

Andre Cronje’den Sonra Fantom’ın Geleceği

Bank Leumi: İsrail’in En Önemli İkinci Bankası Kripto Ticaretine Başlıyor