içinde

Frontrow ($FRR) KuCoin’de Listeleniyor: Frontrow ($FRR) Nedir?

KuCoin

KuCoin kriptopara borsası bugün yeni bir altcoin’i listeliyor. Bu altcoin Frontrow ($FRR) olarak açıklandı. Borsa tarafından açıklanan detaylar ise şu şekildedir:

KuCoin, ticaret platformumuza gelen bir başka harika projeyi duyurmaktan son derece gururludur. Frontrow ($FRR) artık KuCoin’de mevcuttur. Desteklenen ticaret çiftleri FRR/USDT’dir.

Yatırımcılar, yarın TSİ 13:00’ten itibaren artık KuCoin üzerinden $FRR alım-satım yapabilecek. Ancak $FRR’lerinizi KuCoin borsasından başka yere çekmek (withdrawal), aktarmak için ertesi gün, yani 20 Ocak TSİ 13:00’e kadar beklemeniz gerekmektedir.

Resmi KuCoin Twitter hesabının $FRR listeleme haberi:

 

Frontrow ($FRR) Nedir?

Toplam ArzMarketcapÇıkış TarihiKonsensus Protokolü
10,000,000,000 FRR$80,988,2752021-11-26PoW
Dolaşımdaki Arz24sa HacimÇıkış FiyatıKriptografik Algoritması
270,833,333 FRR$2,267,612$0.005SHA-3

Frontrow $FRR, Front Row adlı ortak bir platformda dağıtılan ve kullanılan bir yardımcı program token’idir. Front Row, sizi en sevdiğiniz ünlüler ve ikonlarla daha önce hiç olmadığı gibi bağlarken gerçek topluluğu teşvik eden yeni nesil bir NFT ve sosyal ağ platformudur.

Günümüzde bulunan NFT platformlarının aksine tasarlanmış, kullanımı zor ve tamamen işlemsel (yalnızca alıcılar ve satıcılar) Front Row, sohbetler oluşturmak, paylaşımı teşvik etmek için sosyal ağ ve oyunlaştırma özelliklerini kullanan ve platformda işlem gören NFT’ler için gerçek fayda yaratan bir platformdur.

Frontrow $FRR
Frontrow $FRR KuCoin’de Listeleniyor

Sohbet odaları ve beğendikleri içerik türlerini ve ünlüleri bulmaya yönelik platformun belirli bölümleriyle kendi topluluklarını bulup oluşturabilecekler. Bu NFT’leri kişiselleştirerek, paylaşarak ve alıp satarak daha fazla ödülün ve daha yüksek statünün kilidini açacaklar.
Ve bir yatırım aracı olarak NFT’lerle ilgilenenler, nadir ve değerli NFT’ler için Marketplace’e göz atabilecek ve ayrıca özel indirimler için kayıt olabilecekler.

FRR token’i ekosisteme güç verecek ve gelişmiş özelliklerin kilidini açmak, web sitesinin premium düşüşler gibi özel bölümlerine erişmek ve sahipler için yönetişim özelliklerini etkinleştirmek için kullanılacak. FRR, ekosistem katılımcılarının, ekosistemin ana fayda token’i olan FRR’yi kullanarak NFT koleksiyonlarına sahip olabileceği, dağıtabileceği, değiş tokuş edebileceği ve para kazanabileceği dApp’lerden oluşan benzersiz bir ekosistemdir.

Official Website: https://frontrow.foundation/

Whitepaper: https://frontrow.foundation/FRR_Whitepaper_ENG_211204.pdf

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Merve Sait tarafından yazıldı.

Ekonometri bölümü öğrencisi. KoinSaati İçerik Editörü

kriptopara

Polkadot (DOT), Terra (LUNA) ve Cardano (ADA) Teknik Analizleri I 18 Ocak 2022

Lithium Finance Projesi CEO’su Kelvin Lam ile AMA Etkinliği