in ,

Friend3 Nedir ve Airdrop Etkinliğine Nasıl Katılınır?

NFT drop

Friend3, içerik oluşturucuların ve influencer’ların takipçileriyle, topluluklarıyla ve arkadaşlarıyla etkileşim kurabilecekleri güvenli bir Web3 ortamı sağlarken, tamamen otomatik ve merkeziyetsiz bir şekilde varlıklarından para kazanmalarına olanak tanır.

Friend3 dApp, sosyal etkinin gerçek ve merkeziyetsiz bir şekilde paraya dönüştürülmesini mümkün kılan bir SocialFi uygulamasıdır. Bu uygulama, firendtech modelini temel olarak kullanır ve merkeziyetsizlik, erişilebilirlik, güvenlik ve daha geniş çapta benimsenme açısından ekosistemi geliştirir.

Friend3’ün one çıkan özelliklerini şöyle sıralayabiliriz:

Ademi Merkeziyetçilik

Bir DeFi Web3 çözümü olarak tanıtılmasına rağmen Friendtech, zincir üzerindeki eylemler açısından kullanıcılarına çok sınırlı erişim ve kontrol sağlar. Friendtech her hesap için yeni bir cüzdan oluşturmayı zorunlu tutar. Tohum ifadeleri ve özel anahtar kullanıcılara verilmez ve kullanıcı eylemi anahtarların alım satımı ile sınırlıdır.

Şeffaf ve Merkeziyetsiz

Friend3, yeni kullanıcıları doğrudan Web3 cüzdan bağlantısı aracılığıyla sisteme dahil eder ve kullanıcılara SocialFi dApp içinde tam erişim ve kontrol imkanı sağlar. Bu süreçte zincir üzerindeki tüm etkinlikler otomatik olarak kayıt altına alınır.

Benimsenme ve Büyüme

Friend3, fiyat modelinde değişkenlik sunarak, daha büyük kitlelere sahip kullanıcıların topluluklarını çok daha istikrarlı bir fiyatlandırma ile çok daha hızlı bir şekilde büyütmelerine olanak tanır. dApp ayrıca içerik oluşturucuların esneklik için sahip ve paylaşım sayısı sınırlarını belirlemelerine imkan sağlar.

Güvenlik ve Gizlilik

Friend3, güvenlik ve gizlilik sorununu tamamen çözmek için çeşitli API siber saldırı önleme tedbirleri ve yerleşik gizlilik koruma mekanizmaları sunuyor.

Erişilebilirlik

Erişilebilirlik, sosyal uygulamalarda büyüme için önemli bir başarı faktörüdür. Friendtech, minimalist bir Web2 uygulamasına benzer bir ruh ve tasarımla kullanıcı kontrolünü sınırlayan, ancak aynı zamanda sınırlı bir blockchain adresine para yatırmalarını sağlayan çok sıra dışı bir uygulamadır.

Friend3 Airdrop Etkinliğine Nasıl Katılınır?

Yakın zamanda BNB ve op BNB’de yayında olacağını duyuran proje, aynı zamanda bir airdrop yapacağını açıkladı.

Erken katılımcılar için yapılacak bu airdrop etkinliğine katılmak için yapmanız gerekenler ise şöyle:

  • Airdrop etkinliğine hak kazanmak için 1 Eylül’e kadar aşağıda yer alan gönderiyi retweetlemek ve Friend3AI’yi takip etmeniz gerekiyor. (Takip eden kullanıcıların bonus puanları 10 ile çarpılacaktır.)

  • 25 Ağustos tarihinden önce Friendtech ile etkileşime geçen kullanıcıların bonus puanları 10 ile çarpılacaktır. (İşlem puanları için)
  • 1 Eylül’den önce Friend3’ün sabitlenmiş tweetini RT edenler ve hesabı takip edenlerin puanı 10 ile çarpılacaktır. (Davetiye puanları için)

Projenin yaptığı paylaşımda sunduğu davetiye kodları ise şöyle:

  • inv-8f0ca5d0
  • inv-2267f9c3
  • inv-a941cb6a

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Onur Çaliş tarafından yazıldı.

Beykent Üniversitesi, Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünden 2020 senesinde mezun oldum. Başkent İletişim Akademisi'nde Diksiyon, Sunuculuk ve Spikerlik eğitimi aldım. Stajımı China Radio International bünyesinde tamamladım. Kripturk ile başladığım profesyonel çalışma hayatıma Bitlo Teknoloji ve Coinkolik ile devam ettim. Şu anda ise Koinsaati çatısı altında editörlük ve sunuculuk yaparak devam etmekteyim.

Top 30 Coin Stake Oranları

Grayscale, SEC’e Karşı Açtığı Davayı Kazandı