in ,

Friend3 Airdrop Etkinliğinde Ödülünüzü Katlamak İçin Katılın!

Friend3, içerik oluşturucuların ve influencer’ların takipçileriyle, topluluklarıyla ve arkadaşlarıyla etkileşim kurabilecekleri güvenli bir Web3 ortamı sağlarken, tamamen otomatik ve merkeziyetsiz bir şekilde varlıklarından para kazanmalarına olanak tanır.

Friend3Ai, 10 bin kullanıcıya ulaştığı için Galxe ile özel bir etkinlik için ortaklık kurduğunu duyurdu.

Yapılan paylaşımda, OAT kazanmak ve http://friend3.group adresindeki kullanıcı puanlarına 5x BOOST eklemek için kullanıcıların Friend3 Twitter adresini takip etmesi ve yukarıda yer alan gönderiyi beğenerek retweet etmesi gerektiği duyuruldu. Duyuruda, ödüllerin 1000 adet ile sınırlı olduğu belirtildi.

Kullanıcılar bu etkinliğe katılmak için “https://galxe.com/Friend3/campaign/GCrGCUPA4B” linkine tıklayabilir ve sayfa üzerinde yer alan takip et, beğen ve retweet et görevlerini tamamlayarak ödülünü kazanabilir.

Friend3 Nedir?

Friend3 dApp, sosyal etkinin gerçek ve merkeziyetsiz bir şekilde paraya dönüştürülmesini mümkün kılan bir SocialFi uygulamasıdır. Bu uygulama, firendtech modelini temel olarak kullanır ve merkeziyetsizlik, erişilebilirlik, güvenlik ve daha geniş çapta benimsenme açısından ekosistemi geliştirir.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Onur Çaliş tarafından yazıldı.

Beykent Üniversitesi, Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünden 2020 senesinde mezun oldum. Başkent İletişim Akademisi'nde Diksiyon, Sunuculuk ve Spikerlik eğitimi aldım. Stajımı China Radio International bünyesinde tamamladım. Kripturk ile başladığım profesyonel çalışma hayatıma Bitlo Teknoloji ve Coinkolik ile devam ettim. Şu anda ise Koinsaati çatısı altında editörlük ve sunuculuk yaparak devam etmekteyim.

Metaverse ve Gaming Dünyasında Bu Hafta Neler Yaşandı?

Kripto Para Piyasasında Günün Öne Çıkan Gelişmeleri