in ,

Friend3 Airdrop Epoch1 Başladı!

NFT drop

Friend3, içerik oluşturucuların ve influencer’ların takipçileriyle, topluluklarıyla ve arkadaşlarıyla etkileşim kurabilecekleri güvenli bir Web3 ortamı sağlarken, tamamen otomatik ve merkeziyetsiz bir şekilde varlıklarından para kazanmalarına olanak tanır.

Kısa sürede kripto piyasasında adından söz ettirmeyi başaran Friend3, airdrop Epoch 1’i başlattığını duyurdu. Açıklanan bilgilere göre toplam ödül havuzu 150 bin dolar olacak ve kullanıcılar çeşitli görevleri yerine getirerek bu ödülleri almaya hak kazanacak.

30 Eylül’de sona erecek olan ilk dönem boyunca kazanılan puanlar, airdrop kampanyasının sonunda Friend3 tokenleri için kullanılabilecek. Peki ödül kazanmak için neler yapmalısınız?

  • Friend3 platformuna Twitter hesabınızı ve BNB cüzdanınızı bağlayın. (Boş cüzdan bağlamanız önerilir ama ilk ticket alabilmek için içinde 1-2 dolar muhakkak bulunsun.) Platforma  https://app.friend3.group” linki üzerinden ulaşabilirsiniz.
  • Daha sonrasında ise Friend3 hashtag’ini kullanarak tweet atıp, projeyi taglemeniz gerekiyor. Girdiğiniz her etkileşim için puan kazanıyorsunuz.
  • Bunun yanı sıra platformun airdrop sekmesinde kendi davetiye kodunuzla arkadaşlarınızı davet ederek de puan kazanabiliyorsunuz.
  • Ayrıca platform içi hacim, al-sat işlemleri de size ek puanlar kazandırabiliyor.

Airdrop etkinliğinin kurallarını ise şöyle sıralayabiliriz:

1. Puan Kazanın

Friend3 ile Twitter üzerinden etkileşimde bulunun. Etkileşimleriniz, puan kazanmak için esas araç olarak hizmet ediyor.

2. Puan Hesaplamaları

Bir dönem sona erdiğinde, tüm etkileşimlerinizi yansıtarak puan sayınız sonuçlandırılır.

3. Token Hesaplamaları

Airdrop kampanyası tamamlandıktan sonra, her dönemden biriken puanlarınız Friend3 tokenlerine hak kazanmanızı hesaplamak için kullanılır.

4. Token Talebi

Kampanya sonrasında, kampanya boyunca biriktirdiğiniz puanlara göre tokenlerinizi talep edebilirsiniz.

Davetiye Kodu: friend3-8070a1d8

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Onur Çaliş tarafından yazıldı.

Beykent Üniversitesi, Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünden 2020 senesinde mezun oldum. Başkent İletişim Akademisi'nde Diksiyon, Sunuculuk ve Spikerlik eğitimi aldım. Stajımı China Radio International bünyesinde tamamladım. Kripturk ile başladığım profesyonel çalışma hayatıma Bitlo Teknoloji ve Coinkolik ile devam ettim. Şu anda ise Koinsaati çatısı altında editörlük ve sunuculuk yaparak devam etmekteyim.

DeFi Dünyasında Bu Hafta Neler Yaşandı?

Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) Fiyat Analizi