in , , ,

Founder’s Pass NFT Mint Fiyatı Açıklandı!

Founder’s Pass NFT Mint’ine dair detaylar açıklandı. Her kullanıcının bilmesi gereken koleksiyona dair temel özellikleri sizlerle paylaşıyoruz!

Unfettered, blok zincirinde benzersiz bir merkeziyetsiz oyun deneyimi sunan bir video oyunudur. Unfettered, oyunculara sürükleyici ve zorlu bir oyun deneyimi sağlamak için tasarlanmış Unreal Engine 4’te Trender Software tarafından geliştirilmiştir. The Unfettered’in misyonu gerçek oyun özgürlüğü sağlamaktır. Oyunun vizyonu ise adil ve şeffaf bir oyun ekosistemi yaratmaktır.

Koleksiyon: Founder’s Pass NFT
Toplam arz: 2222
Mint Fiyatı: 0.095 ETH
Mint Tarihi: 18 Nisan, 18.00 TSİ

Founder’s Pass NFT Hangi Avantajları Sunar?

Kendi NFT pazarında para birimi olarak kullanılan $SOULS tokeninin oyun içi kullanım alanları bulunur. Founder’s Pass NFT sahibi olanlar token için IDO allocation’ları hakkında endişelenmeden garanti alım hakkı elde edebilir. “Strategic Sale” turundan $SOULS tokenlerinin $0,005 olan stratejik satış fiyatından garantili alım hakkı sunar.

Yüksek ivme ve kitlesel benimseme ile gelecek koleksiyonlar için whitelist’lere girmek zor olabilir. Founder’s Pass NFT sahibi kullanıcılar bu haktan kolayca yararlanır.

The Unfettered, Trender Software tarafından geliştirilen ve Awkay Technologies tarafından yayınlanan bir video oyunudur. Yeni projeler geliştirmeye ve yayınlamaya devam edilirken Founder’s Pass NFT sahibi olan kullanıcılar Awkay Technologies’in gelecekteki projeleri için erken erişim ve whitelist spots hakkına sahip olur.

NFT olarak oyun içi öğeler, $SOULS adında bir ekosistem tokeni aracılığıyla satın alınır. Bir Founder’s Pass NFT sahibi, özel ögelere kolaylıkla sahip olabilir.

Exclusive Sale ile birlikte Founder’s Pass NFT sahiplerine garanti alım hakkı (yaklaşık olarak IDO satış fiyatının yarı fiyatına) sunulur. Bununla birlikte, Discord’da NFT holder’larının oldugu alfa kanala erişim verilir.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Yasemin Ulutaş tarafından yazıldı.

Ege Üniversitesi'nden 2022 yılında dereceyle mezun oldum. Bölümümle ilgili ortaya koymuş olduğum çeşitli akademik çalışmalarım bulunuyor. Şimdi ise kendimi blok zinciri teknolojisi alanında geliştirmekteyim.

Real World Assets (RWA) Nedir?

AIDOGE Nedir ve Nasıl Alınır?