in ,

Fortuna Sittard Fan Token (FOR) Nedir? Nasıl Alınır?

Kripto para dünyası birbirinden farklı donanıma ve özelliğe sahip çeşitli projeleri bünyesinde barındırıyor. Popülerliğini koruyan ve sahiplerine birden fazla avantaj sağlayan fan token projeleri de bunlardan biri. Hollanda futbol takımlarından Fortuna Sittard’ın fan tokenini inceliyoruz.

1 Temmuz 1968 yılında kurulan Fortuna Sittard Futbol Kulübü yönetiminin Socios ile kurduğu iş birliği sonrası piyasaya sürülen FOR token, taraftarlara oylama ve ödül kazanma fırsatı sunar. 12 Ağustos 2021’de piyasaya sürülen FOR, taraftarlar ve kulüp arasındaki etkileşimi artırmayı amaçlar. 

FOR fan tokenin taraftarlara sunduğu avantajları şöyle sıralayabiliriz: 

  • Sezon boyunca Socios uygulamasına özel anketler ve oy kullanma hakkı, 
  • Fortuna Sittard Station’da gezme ve özel izin gerektiren alanlarda bulunma hakkı, 
  • Eredivisie ve avrupa maçlarında ücretsiz bilet kazanma şansı, 
  • Çeşitli mağazalardan taraftarlara özel sunulan imzalı ürünleri indirimleri satın almak gibi birçok avantaj sağlıyor. 

FOR fan tokenin kullanım alanlarını ise şöyle sıralayabiliriz: 

  • FOR fan tokeni kullanabileceğiniz Socios platformunda sahip olduğunuz varlık kadar oy kullanma ve ödül toplama avantajı elde edersiniz, 
  • Socios platformunda bulunan ödül avı sayesinde sadece giriş yaparak etrafınızdaki ödül varlıkları toplayabilir ve daha fazla FOR fan token sahibi olabilirsiniz, 
  • Platform üzerinde bulunan oyunları oynayarak ve quiz’lere katılım sağlayarak da FOR token kazanma imkanına sahip olabilirsiniz.

FOR Fan Token İstatistikleri

Maksimum arzı 1 milyon olan FOR fan tokenin dolaşımdaki arzı ise toplam arzın %20’sine denk gelen 195 bin 8 adettir. FOR, bu zamana kadar gördüğü en yüksek fiyat olan 5.36 dolar seviyesini 29 Kasım 2021’de görürken, en düşük fiyat olan 0.23 dolar seviyesini 12 Mayıs 2022’de görmüştür. 

FOR Fan Token Nasıl Alınır? 

FOR fan token satın almak isteyen yatırımcılar, Chiliz platformu ya da Socios platformu üzerinden bu işlemi kolaylıkla gerçekleştirebilirler. 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Onur Çaliş tarafından yazıldı.

Beykent Üniversitesi, Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünden 2020 senesinde mezun oldum. Başkent İletişim Akademisi'nde Diksiyon, Sunuculuk ve Spikerlik eğitimi aldım. Stajımı China Radio International bünyesinde tamamladım. Kripturk ile başladığım profesyonel çalışma hayatıma Bitlo Teknoloji ve Coinkolik ile devam ettim. Şu anda ise Koinsaati çatısı altında editörlük ve sunuculuk yaparak devam etmekteyim.

pancakeswap

Pancakeswap estimateGas failed Hatası Nasıl Çözülür?

Mayıs Ayı İçerisinde Token Kilidi Açılacak Projeler (3)