in ,

FOAD, Tonlarca Ödül İçeren Çekilişini Duyurdu

NFT

Oyuncuların çeşitli PVP mini oyunları aracılığıyla arkadaşlarına karşı yarıştığı Battle Royale mantığında bir oyun olan FOAD, tonlarca ödül içeren bir çekiliş gerçekleştireceğini duyurdu. 

NFT tabanlı bir oyun olan FOAD’da her karakter ve oyun içi eşya NFT’den oluşmaktadır. Oyun içerisinde yer alan FOAD’lar rastgele oluşturulan 10’dan fazla özelliğe sahiptir ve her özellik farklı bir nadirlik ve statüye sahiptir. 

The Magma Trials olarak alandırılan bu çekiliş 9 Nisan 2023 09.59 (TSİ) tarihine kadar devam edecek. 

Beş kazananın yer alacağı bu çekilişin kazananları e-posta yoluyla bilgilendirilecek ve Twitter üzerinden duyurulacak. Çekilişe katılmak veya kazanmak için herhangi bir ürün satın almanıza gerek bulunmuyor. 

Çekilişe katılmak isteyen kullanıcılar “https://vast.link/foad “ linki üzerinden bu işlemi gerçekleştirebilirler. Çekilişe katılmak için link sayfasında yer alan bilgileri doldurmanız yeterli olacaktır. Kazanan beş kişiye dağıtılacak ödüller ise şöyle: 

  • Büyük Ödül: $1.349,99 RX 6750XT Oyun Bilgisayarı + Razer Huntsman Mini
  • İkincilik Ödülü: Steam Denk 
  • Üçüncülük Ödülü: Analog Rocket
  • Dördüncülük Ödülü: Rama Termal + Custom Keyboard Ki
  • Beşincilik Ödülü: Pulsar x2 Gaming Mouse

Tüm bunların yanı sıra airdrop aracılığıyla da 100 adet FOAD NFT dağıtılacak. Projeyle ilgili daha fazla detay almak için resmi web sitesi üzerinden veya Steam üzerinden bilgi alabilirsiniz. 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Crypto Mario tarafından yazıldı.

funding round

Haftanın Öne Çıkan Funding Round Etkinlikleri

Ethereum ve Layer-2 Ekosisteminin On-Chain Analizi