in ,

Flow (FLOW) Nasıl Stake Edilir?

Flow blok zinciri diğer büyük ağlara kıyas ile özellikle oyunlar ve yüksek işlem kapasitesi gerektiren uygulamalar için oldukça cazip bir altyapı sunmaktadır. 

Proof of Stake konsensüs algoritmasını kullanan Flow nasıl stake edilir, sizler için rehber haline getirdik. 

  • Öncelikle, “port.onflow.org” adresine giderek kayıt açmamız ya da herhangi bir üyeliğimiz varsa bu üyeliğe giriş yapmamız gerekiyor. 
  • Üyeliğinizi gerçekleştirdikten sonra iki farklı seçenek çıkacak. Bunlardan biri Blocto diğeri ise Ledger olacak. Biz Ledger’ı seçerek devam ediyoruz. 
  • Bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra açılan pop-up’ta “Connect” butonuna tıklayın. 
  • Sayfanın sol tarafında yer alan “Stake and Delegate” butonuna tıklayarak ekranda çıkan adımları izlemelisiniz.

  • Bir sonraki adım olarak “Start Delegate” butonuna tıklayın. FLOW tokenlerinizi Blockdaemon’a devredeceğiniz için Blockdaemon node kimliğini girmeniz gerekir. Blackdaemon FLOW node operatör kimliği alanına “cd7eed9952dbf8822062db7a351d959ef1166cd6d1856c0ad26c1c67d68e4fdb” kodunu yapıştırmalısınız. 

  • Ekrana gelen sekmede “next” butonuna tıklayarak ardından çıkan sayfaya FLOW miktarı girmeli ve “continue” demelisiniz. 

  • Transaction-Register Delegator sayfasında, devretmek istediğiniz node kimliğinin ve miktarın doğru olduğunu dikkatlice inceleyip doğrulamanız gerekmektedir. İyice kontrol ettikten sonra yukarıdaki bilgileri doğruluk açısından inceledim kutucuğunu onaylayarak “submit” butonuna basmalısınız. 

  • Bu işlemin ardından Ledger cihazınızı bağlamak için “Connect” butonuna tıklayın ve ardından işlemi tamamlamak için cihazdaki talimatları izleyin. 
  • İşlem defter üzerinde onaylandığında ekranda işlem durum sayfası açılır. İşlem başarıyla tamamlandıysa işlemin tamamlandığına dair bir bildirim alırsınız. 

FLOW stake etmek için yapmanız gereken her şey işte bu kadar. Stake edilen tokenlerin mevcut genel görünümünü görmek için staking durum ekranına geri dönebilirsiniz.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Crypto Mario tarafından yazıldı.

IDO Pazarlama Stratejileri

Watch-to-Earn

Watch-to-Earn Nedir?