Floki ve Pepe Binance’te Listeleniyor

Binance

Dünyanın en büyük kripto borsalarından Binance, Floki ve Pepe varlıklarını listeleyeceğini duyurdu.

Binance, Floki ve Pepe’yi Innovation Zone’da listeleyecek ve FLOKI/USDT, FLOKI/TUSD, PEPE/USDT, PEPE/TUSD işlem çiftleri için 5 Mayıs’ta alım satıma açacak.

FLOKI bir memecoin projesi olarak başladı ve o zamandan beri NFT tabanlı bir oyun, NFT koleksiyonları ve bir kripto banka kartı gibi birden fazla ürün geliştirdi. FLOKI, ürün ekosistemi için yardımcı program tokenidir.

Pepe, çizgi film karakteri “Pepe the Frog” tiplemesine dayanan bir memecoin’dir. Token yardımcı program tokeni değildir ve anonim bir ekip tarafından oluşturulmuştur.

Memecoin’ler son derece yüksek risklidir, lütfen yeterli risk yönetimi uyguladığınızdan emin olun. Hatırlanacağı üzere Innovation Zone, kullanıcıların diğer token’lardan daha yüksek risk teşkil edebilecek yeni token’ları alıp satabilecekleri özel bir trading alanıdır. Innovation Zone’da işlem yapmadan önce, tüm kullanıcıların Binance kullanım koşullarını dikkatlice okumaları gerekmektedir. Bununla birlikte ilk sorumluluk reddinin bir parçası olarak bir anket doldurmaları için Innovation Zone işlem sayfasının web sürümünü ziyaret etmeleri gerekmektedir.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Yasemin Ulutaş tarafından yazıldı.

Ege Üniversitesi'nden 2022 yılında dereceyle mezun oldum. Bölümümle ilgili ortaya koymuş olduğum çeşitli akademik çalışmalarım bulunuyor. Şimdi ise kendimi blok zinciri teknolojisi alanında geliştirmekteyim.

Nisan Ayı Chiliz (CHZ) Son Gelişmeler

HyperCycle (HYPC) Nedir? Nasıl Alınır?