içinde ,

Floki Inu, Yeni Pazarlara Açılırken İki Futbol Takımıyla Ortak Oldu

Floki Inu, memecoin’in Hindistan’daki ve İspanya’daki futbol kulüpleriyle yaptığı sponsorluk anlaşmalarının ardından dünyanın dört bir yanındaki futbol taraftarlarının yoğun ilgisiyle karşılaşacak.

Floki Inu logosu; Hindistan Süper Ligi takımı Kerala Blasters FC ve La Liga tarafındaki Cádiz CF’nin her ikisinin de formalarında yer alacak. Buna ek olarak da takımlar, Floki’yi evlerindeki reklam ekranları aracılığıyla tanıtacak.

Floki Inu

Floki Inu, tıpkı Tyson Fury ortaklığında olduğu gibi bu anlaşmaların token’in bu pazarlara daha fazla girmesine yardımcı olacağını umuyor.

Floki Inu Futbol Derbisi mi?

Memecoin, dünyanın en popüler sporu olan futbolun da desteği ile en son ortaklıklarıyla gelen fırsatlarla ilgili tüyolar verdi.

Floki Inu; “Cádiz bu sezon Atletico Madrid, Barcelona ve Real Madrid gibi devlerle oynayacak. Bu sayede de Floki, bu harika futbol liglerinin izleyicilerinin ilgisini çeken büyük fırsattan faydalanacak.” şeklinde bir tweet attı.

Kerala Blasters ile yaptığı anlaşmayı yansıtan Floki şunları söyledi: “Floki’nin Kerala Blasters FC ile olan stratejik ortaklığı, Floki’nin Hindistan’da ana akım haline gelmesine ve Floki markasını tüm dünyada 100 milyondan fazla ISL hayranına tanıtmasına yardımcı olacak.”

Kerala Blasters Direktörü Nikhil Bhardwaj ise yaptığı basın açıklamasında, kulübün bu ortaklıktan gurur duyduğunu söyledi. “Bu ortaklık, kulübün dünyada sürekli meydana gelen değişikliklere ayak uydurmasına yardımcı oluyor” dedi.

“Floki ve futbol el ele gidiyor çünkü bu insanların kriptopara birimi.”

Bu ortaklıklar, SHIB’nin CoinDCX’teki listelenerek Hindistan’da da bir sıçrama yapmasıyla ülkede SHIB ve Floki arasında bir savaş başlatabilir.

Floki Inu
Sahipler, sponsorlarını kutlayarak gömlekleri ne zaman satın alabileceklerini sordular. Bununla birlikte; Floki Inu, bir futbol takımının ilk büyük memecoin sponsoru değil. Kripto piyasalarında oldukça iyi bilinen Stake.com, Watford FC’ye Premier Lig’inde kolunda Dogecoin logosunun taşınmasını içeren bir anlaşmada sponsor oluyor. Tüm bu bahsedilenlere ek olarak; birkaç futbol kulübü hali hazırda kendi taraftar (fan token) tokenlerine sahiptir.

Kaynak: gfinityesports.com

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Nergis Kartal tarafından yazıldı.

Orta Doğu Teknik Üniversitesi'nde İngilizce Matematik bölümü öğrencisi. KoinSaati içerik editörü.

Bitcoin

Bitcoin (BTC) Teknik Analizi | 26 Kasım 2021

Ethereum

Ethereum (ETH) ve Polkadot (DOT) Teknik Analizi | 26 Kasım 2021