in ,

Floki Inu Kendi Boğasını Yaşayabilir mi? 

Floki Inu, Shiba Inu’dan ilham alınarak oluşturulan, köpek temalı bir meme tokendir. Son zamanlarda oldukça popüler bir varlık olan Floki Inu’nun yatırımcıları, projenin yeni fiyat rekorları kırıp kırmayacağını merak ediyor. Peki Floki Inu yeni rekorlar kırabilir mi? 

Floki Inu Ne Vadediyor? 

Hayata geçirilen birçok meme token herhangi bir proje vadetmediği için popülerliğini bir zaman sonra yitiriyor. Fakat Shiba Inu ve Floki Inu gibi kullanıcılara yenilikler vadeden projeler, ayakta kalmayı başarıyor. 

Floki Inu, Web3 furyasına ayak uyduran kripto para birimlerinden. Floki ekosistemi kendi içinde farklı projeler barındırıyor. Bu projeleri şu şekilde sıralayabiliriz: 

Valhalla: Floki ile gelir elde edilebilen metaverse odaklı oyun.

FlokiFi: Floki tabanlı merkeziyetsiz finans platformu.

FlokiPlace: NFT pazaryeri.

University of Floki: Kripto odaklı online eğitim platformu. 

Son zamanlarda popülaritesi yüksek olan bu varlık, yaptığı ağ geliştirmeleri ve sunduğu yeni özellikler sayesinde gündemde kalmaya devam ediyor. Yakın zamanda WazirX platformunda listelenmeye başlayan Floki, Binance tarafından listelenmeyi de bekliyor. Konu ile ilgili henüz bir açıklama yapılmadı ancak, Floki Inu Binance üzerinde listelenmeye başlarsa o zaman kendi boğasını yaşama ihtimali daha yüksek olur. 

Floki Inu İstatistikler

Maksimum arzı 20 trilyon olan FLOKI’nin dolaşımdaki arzı bu rakamın %45’ine denk gelen 8 trilyon 917 milyar 452 milyon 316 bin 422’dir.

Bu zamana kadar gördüğü en yüksek fiyat olan 0,0003437 dolar seviyesini 4 Kasım 2021’de gören FLOKI, en düşük fiyat olan 0,00000002 dolar seviyesini ise 9 Ağustos 2021’de görmüştür. 

Floki Inu Fiyat Tahmini

Şu anda 0,00003693 dolar seviyesinde bulunan Floki Inu için yapılan yapay zeka fiyat tahminleri ise şöyle: 

Varlığın 2023 yılında görebileceği maksimum fiyat olarak 0,000048 dolar seviyesi gösterilmiş. Tahmin botuna göre Floki Inu’nun 2025 yılında ise 0,000113 dolar seviyesine yükselmesi bekleniyor. 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Crypto Mario tarafından yazıldı.

BTC

Glassnode, Bitcoin Karlılığı ile İlgili Veri Paylaştı

altın

Altın Fiyatları Neden Yükseliyor?