in ,

Floki Inu Hakkında Son Gelişmeler

Floki Inu, Shiba Inu’dan ilham alarak oluşturulmuş köpek temalı bir meme tokendir. Bu yazımızda Floki Inu tarafında yaşanan son gelişmeleri ele alacağız. 

Oldukça değişken bir kripto varlık olan FLOKI, mart ayının ilk haftalarında dünyanın en büyük futbol kulüplerinden biri olan Real Madrid ile stratejik ortaklığını duyurdu.

Duyurunun ardından 7 Mart tarihinde FLOKI fiyatında %15’lik bir yükseliş gözlemlendi. FLOKI geliştirme ekibi yakın zamanda 2023 haritasını açıkladı ve yeni meme tokeninin piyasadaki en büyük varlıklardan biri olmasını beklediklerini dile getirdi. 

FLOKI’nin piyasadaki en iyi 100 coinden biri olmasının birçok nedeni var, bunlardan biri de Elon Musk. CEO’nun Floki adını taşıyan köpeğinin fotoğrafını tweet olarak paylaşmasının ardından FLOKI bir gün içinde yaklaşık %200 yükseldi. 

FLOKI hakkında çıkan birçok haber, varlığın yükselişini destekliyor ve bu durumda yatırımcıların ilgisini çekmesini sağlıyor. 

Mart ayının ortalarında, DigiFinex’in FLOKI’de sürekli alım satımı başlattığına dair haberler ortaya çıktı ve yine varlığın fiyatında artışlar yaşandı. 

Floki’nin ekibi ayrıca, FLOKI’yi milyonlarca potansiyel kullanıcıya ve alıcıya tanıtacağını umduğu Hintli kriket takımı The India Maharajas ile ortaklık kurarak da geniş çapta ilgi uyandırdı.

Geçtiğimiz ay BitPanda’da FLOKI’yi desteklediğini belirtti. Avusturya Merkezli borsa, yatırımcıların 17 Mart’tan itibaren platformlarında FLOKI ticareti yapmaya başlayabileceklerini duyurdu. 

Bu sene listelemeler konusunda Floki için hareketli bir yıl oldu. Önde gelen kripto borsa platformu olan KuCoin de mart ayı içerisinde FLOKI’yi listeledi. Mart ayında FLOKI’yi listeleyen diğer borsalar arasında BitMart, BigONE, KoinBX ve HitBTC gibi birçok borsa yer aldı.

Mart ayının sonunda, WhaleStats FLOKI’nin en büyük 100 Binance Smart Chain balinası arasında en çok satın alınan token olduğunu bildirdi. Bunun yanı sıra 23 Mart itibarıyla FLOKI, Polygon ve Shiba Inu’yu geride bırakarak Certik’te en çok konuşulan proje oldu.

Nisan ayına bakıldığında ise FLOKI fiyatı, son 7 gün içerisinde %11,03 oranında yükseldi. Elon Musk’ın Twitter logosunu Dogecoin logosu ile değiştirmesinden kaynaklı Doge’nin yükleşinin ardından FLOKI de hızla yükseldi. Bu yükseliş yatırımcıların ilgisini yeniden varlığın üzerine topladı.

FLOKI, CoinMarketCap sıralamasında en iyi projeler arasında 120. sırada bulunuyor. 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Onur Çaliş tarafından yazıldı.

Beykent Üniversitesi, Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünden 2020 senesinde mezun oldum. Başkent İletişim Akademisi'nde Diksiyon, Sunuculuk ve Spikerlik eğitimi aldım. Stajımı China Radio International bünyesinde tamamladım. Kripturk ile başladığım profesyonel çalışma hayatıma Bitlo Teknoloji ve Coinkolik ile devam ettim. Şu anda ise Koinsaati çatısı altında editörlük ve sunuculuk yaparak devam etmekteyim.

Haftanın Takip Edilecek Makroekonomik Gelişmeleri

ERC-20, TRC-20 ve BEP-20 Token Standartları ve Farkları