in

Floki Inu (FLOKI) ve Hot Cross (HOTCROSS) Huobi Pioneer Zone’da Listeleniyor

Floki Inu (FLOKI) yatırma işlemleri 2 Mart TSİ 07:00’de ve Hot Cross (HOTCROSS) yatırma işlemleri 2 Mart 06:30’da Huobi Global borsasında Pioneer Zone’da işleme açılacak. Yeterli hacme ulaşıldığında ise spot işlemler de yapılabilecek.

Yatırımcılar Floki Inu (FLOKI) için 2 Mart TSİ 07:00’dan itibaren ve Hot Cross (HOTCROSS) için 2 Mart TSİ 06:30’dan itibaren Huobi Global üzerinden yatırma işlemlerini gerçekleştirebilecek. FLOKI için spot işlemler (FLOKI/USDT) ve HOTCROSS için spot işlemler (HOTCROSS/USDT) yeterli hacme ulaşıldığında 2 Mart’ta açılacak ve yatırma hacmi piyasa işlemlerini karşılayınca başlayacak olup başka bir duyuru ile bildirilecektir. Ancak FLOKI’lerinizi Huobi Global borsasından başka yere çekmek (withdrawal), aktarmak için 3 Mart TSİ 15:00’e kadar, HOTCROSS’larınızı aktarmak için ise 3 Mart 06:30’a kadar beklemeniz gerekmektedir.

Resmi Huobi Global Twitter hesabının FLOKI listeleme haberi:

Floki Inu (FLOKI) Nedir?

Floki Inu, dört temel hizmet teklifi aracılığıyla insanlara mali durumlarını kontrol etmeyi amaçlayan, topluluk destekli bir ekosistemdir:
  1. Valhalla NFT Metaverse Oyunu
  2. Floki Üniversitesi Kripto Eğitim platformu
  3. DeFi
  4. FlokiPlaces NFT ve Ürün Pazarı 

Floki Inu (FLOKI)

FLOKI, memlerin gücünü gerçek fayda ve hayırseverlikle birleştirerek, risk sermayedarları ve hedge fonları yerine insanlara güç ve fırsat vermeyi amaçlamaktadır. FLOKI, dünyanın en çok bilinen ve en çok kullanılan kripto para birimi olma amacı ile ortaya çıkmıştır. FLOKI, Floki Inu ekosistemini yönlendirecek ana hizmet token’idir.

Official Website: https://www.floki.com/

Whitepaper: https://docs.theflokiinu.com/

Resmi Huobi Global Twitter hesabının HOTCROSS listeleme haberi:

Hot Cross (HOTCROSS) Nedir?

Hot Cross hem blokzinciri ekipleri hem de toplulukları için oluşturulmuş çok zincirli bir araç takımıdır. Hot Cross,  EVM ağları için bir araç kutusudur ve çapraz zincir araçlarının işe yaradığı, EVM olmayan zincirlere (örneğin Polkadot, Cosmos, Solana, vb.) genişlemeyi planlamaktadır.

Hot Cross ekosisteminde şimdiye kadar oluşturulan ilk araç, Cross Bridge adlı bir ERC20 – BEP20 köprüsüdür. Geliştirilmekte olan veya halihazırda piyasaya sürülen diğer ürünler ise;

  • Çok zincirli StakeDrop/Launchpool ürünü olan Cross Mint
  • Cross Pool adlı UI bileşeni
  • Cross Connect adlı UI bileşeni
  • Cross API
  • Cross Swap (AMM tarzı köprüleme)
  • Cross Vest adlı token yönetimi uygulaması

Hot Cross (HOTCROSS)

Hot Cross’un yerel dijital kriptografik olarak güvenli ekosistem yardımcı programı token’i HOTCROSS’dur. Hot Cross’ta ekosistemin işleyişinde önemli bir rol oynamak üzere tasarlanmıştır. Hot Cross protokolünde belirtilen işlevlerin aktarılabilir bir temsilidir. Yalnızca kullanıcıların Hot Cross paketindeki çeşitli sayıda ürüne erişmesine olanak tanıyan protokol/ağ üzerinde birincil yardımcı program token’i olarak kullanılmakatadır.

Official Website: https://hotcross.com/

Whitepaper: Hot Cross whitepaper 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

MES tarafından yazıldı.

Meme Coin Nedir?

F1 Takımlarının Kripto Sponsorlukları Artıyor