in ,

Floki Inu (FLOKI) Uzun Vadeli İyi Bir Yatırım mı?

Floki Inu, hem Ethereum blok zinciri hem de Binance Smart Chain üzerinde çalışabilir. FLOKI, Elon Musk’ın 25 Haziran 2021’de attığı bir tweet üzerine bazı anonim kişiler tarafından yaratıldı. 

Floki Inu, Web3 ekosisteminde 4 farklı projeyi amaçlar. Bu projeleri, Valhalla, FlokiFi, FlokiPlace ve University of Floki olarak sıralayabiliriz. 

Maksimum arzı 20 trilyon olan FLOKI’nin dolaşımdaki arzı bu rakamın %45’ine denk gelen 8 trilyon 917 milyar 452 milyon 316 bin 422’dir. Bu zamana kadar gördüğü en yüksek fiyat olan 0,0003437 dolar seviyesini 4 Kasım 2021’de gören FLOKI, en düşük fiyat olan 0,00000002 dolar seviyesini ise 9 Ağustos 2021’de görmüştür. Floki Inu, bize neler sunuyor, uzun vadeli iyi bir yatırım mı, birlikte inceleyelim. 

Floki Inu, bu yazının yazıldığı sırada 308 milyon 910 bin 640 dolarlık bir piyasa değerine sahipti. 

FLOKI projesinin öne çıkan birçok özelliği bulunuyor. Bu özellikler, varlığın ilerleyen süreçte popülaritesinin artmasına olanak tanıyabilir.

FLOKI’nin öne çıkan özelliklerini şöyle sıralayabiliriz: 

  • Hem Ethereum hem de Binance Smart Chain’i desteklemesi,
  • İtibarlı şirket veya diğer projeler ile ekosistemi büyütecek anlaşmalara imza atıyor olması, 
  • Standart bir meme token olmayıp üreten bir ekosistem oluşturması, 
  • Hayırseverlik odaklı girişimlere destek vermesi olarak sıralayabiliriz.

BNB ChainScan ve Etherscan verilerine göre Ethereum ve BNB Chain üzerinde toplam 200 binden fazla FLOKI yatırımcısı bulunuyor. Kullanıcılar FLOKI’yi Uniswap ve PancakeSwap üzerinden satın alabiliyor, ancak her satın alma işleminde, Floki Inu ekosisteminin gelişiminde kullanılacak yüzde 3’lük pazarlama vergisi alınıyor. Ekip, yeterli miktarda fon toplandıkça gelecekte pazarlama vergisini azaltmayı planlıyor.

Tüm bu saydığımız özellikleri göz önünde bulundurarak FLOKI’nin iyi bir yatırım olup olmadığı konusunda bilgi edinebilirsiniz. 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Crypto Mario tarafından yazıldı.

Ethereum (ETH) Fiyatında Takip Edilecek Seviyeler

Polkadot (DOT) Hakkında Her Şey