in ,

Floki Inu (FLOKI) Binance’te Listelenecek mi?

Floki Inu, kendisini halkın kripto parası olarak tanımlayan, Tesla’nın Kurucusu ve CEO’su Elon Musk’tan ilham alan Shiba Inu ve Dogecoin gibi köpek temalı meme tokendir. 

Aylık bazda %410 oranında büyük bir ivme yakalayan Floki, geçtiğimiz hafta KuCoin’de listelendikten sonra %60 oranında değer kazandı. Yine yakın zaman içerisinde, daha küçük bir platform olan LCX Exchange de FLOKI’yi listeleyeceğini duyurdu. 

FLOKI topluluğu, varlığın Binance platformunda listelemesi için imza toplamaya başladı. Change.org üzerinden başlatılan imza kampanyasına 30.000’den fazla katılım sağlandı. Floki’nin sürekli olarak trendlerde olması Binance’in üzerindeki baskıyı artırıyor. 

FLOKI topluluğu daha önce de varlığın Binance üzerinde listelenmesi için imza toplamıştı. Toplanan imza sayısı 29 bin kişiyi geçmişti. Fakat bu kampanya sonucunda olumlu bir sonuç çıkmamıştı. Bu kampanya sonucunda Binance’in nasıl bir karar vereceği henüz belli değil.

Bunun yanı sıra projeyi kuran ekip, kısa süre önce her işlemden alınan ücreti %0.3’e düşürmek için yaklaşık 5 trilyon FLOKI yakacağını duyurdu. Bu açıklamanın ardından da varlık %15 artış yaşadı. 

Son bir ay içerisinde büyük oranda artış yaşayan FLOKI, bu yazının yazıldığı sırada %5,68’lik gerilemeyle 0.00004015 seviyesinde yer alıyor. 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Crypto Mario tarafından yazıldı.

Gala (GALA) Uzun Vadeli İyi Bir Yatırım mı?

Türk Kripto Fenomenlerinin Gündeminde Neler Var? | 19 Mart 2023