in ,

Floki Inu Fiyatında Son Durum

Son zamanların popüler varlığı olan Floki Inu, Shiba Inu’dan esinlenilerek ortaya çıkan, köpek temalı bir meme tokendir. Floki Inu kullanıcılarına düzenli olarak yenilikler vadeden bir projedir. Aynı zamanda varlık kendi içinde Valhalla, FLokiFi, FlokiPlace ve University of Floki olmak üzere 4 farklı projeyi kapsamaktadır.

FLOKI mart ayı boyunca bir çok stratejik ortaklığa imza attı. Varlık bu ortaklıkların duyulmasının ardından bir gün içinde %200’lük bir yükseliş trendi yakaladı. Nisan ayının ilk haftasına bakıldığında %11,03 oranında yükseliş yaşadığı gözlemlendi.

Maksimum arzı 20 trilyon olan FLOKI’nin dolaşımdaki arzı bu rakamın %45’ine denk gelen 8 trilyon 917 milyar 452 milyon 316 bin 422’dir. Bu zamana kadar gördüğü en yüksek fiyat olan 0,0003437 dolar seviyesini 4 Kasım 2021’de gören FLOKI, en düşük fiyat olan 0,00000002 dolar seviyesini ise 9 Ağustos 2021’de görmüştür.

Kripto para piyasasında işlem hacimlerinin yükselişte olması FLOKI’yi etkilemektedir. FLOKI’nın şu anda piyasa değeri 335 milyar 112 bin 36 dolardır. FLOKI bu yazının yazıldığı saatlerde son 24 saateki işlem hacmi, 22 milyon 292 bin 562 dolar seviyesine ulaşmıştır. Bu durum bir önceki gün ile kıyasla %76,40’lık bir artış anlamına gelmektedir.

Geçtiğimiz günlerde Elon Musk’ın Twitter Spaces’te gerçekleştirdiği bir sohbet esnasında şakayla karışık köpeğinin Twitter’ı ele geçirdiğini söylemesi oldu. Konuşmasınında bir bölümünde esprili bir dille “Artık CEO değilim, köpeğim Floki görevi devraldı” dedi.

Musk’ın, kripto para piyasasında özellikle meme tokenler üzerindeki etkisi inkar edilemez. Fakat Elon Musk’ın bu sözleri, FLOKI üzerinde beklenen etkiyi yaratmadı. Floki beklenen fiyat rallisini gerçekleştiremedi. Varlık, Musk’ın sözlerinin ardından ufak bir yükseliş yaşasa da yerel düşüş trendinde kalmaya devam etti.

Yaşanan son gelişmelerin ardından Floki, Coinmarketcap’in açıkladığı birinci çeyrek raporunda en çok görüntülenen metaverse projelerinden biri oldu.

En yüksek 0,0003437 dolar seviyesini gören varlığın, yapay zeka tahminlerine göre 2023 yılı içerisinde 0,000042 dolar seviyelerini, 2024 yılı içerisinde 0,000071 dolar seviyelerini görebileceği bekleniyor.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Onur Çaliş tarafından yazıldı.

Beykent Üniversitesi, Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünden 2020 senesinde mezun oldum. Başkent İletişim Akademisi'nde Diksiyon, Sunuculuk ve Spikerlik eğitimi aldım. Stajımı China Radio International bünyesinde tamamladım. Kripturk ile başladığım profesyonel çalışma hayatıma Bitlo Teknoloji ve Coinkolik ile devam ettim. Şu anda ise Koinsaati çatısı altında editörlük ve sunuculuk yaparak devam etmekteyim.

Avalanche (AVAX) Hakkında Her Şey

BTC

Bitcoin Piyasa Değerine Göre İlk 10 Varlık Arasına Girdi