in

Flamengo Token ($MENGO) Socios’ta Listeleniyor

Brezilya Serie A ekiplerinden CR Flamengo, 19 Ekim 2021’de Socios aracılığıyla fan token çıkarmış ve ön satışını gerçekleştirmişti. $MENGO token bugün (26.10.21) Socios App’te listeleniyor. Kullanıcılar TSİ 16:00’ten itibaren Socios uygulaması ile $MENGO token alım-satım yapabilecek.

$MENGO Token Nedir, Ne İşe Yarar?

Flamengo kulübünün resmi fan token’ıdır. $MENGO token’a sahip olan kullanıcıların Flamengo ile ilgili birtakım ayrıcalıkları bulunacak. Kulüp kararlarında oy kullanmak, sürpriz hediyeler kazanmak, futbolcular ile tanışmak veya takım antrenmanlarına VIP katılma hakkı gibi pek çok etkinlikte rol alabilecekler.

$MENGO Token Nasıl Satın Alınır?

Eğer 19 Ekim’deki ön satışa katılmadıysanız ve hala bir Socios hesabınız yoksa, önce Socios hesabı açmanız gerekiyor. Google Play Store ya da App Store üzerinden Socios.com mobil uygulamasını indirmeniz gerekiyor. Uygulamayı indirdikten sonra yapmanız gereken telefon numarası, kullanıcı adı ve e-mail adresinizle kaydolmak. E-mail adresinize gelen maille hesabınızı aktive ettikten sonra Socios cüzdanınıza Chiliz ($CHZ) göndermeniz gerekiyor. Socios KYC/Doğrulaması istediği takdirde, doğrulama yapmayı öğrenmek için aşağıdaki bağlantıda bulunan yazıyı okuyabilirsiniz

$CHZ’lerinizi Socios cüzdanınıza transfer ettikten sonra, yarın $MENGO token listelendikten sonra kolayca alım-satım gerçekleştirebilirsiniz.

Kriptoparalar ve blockchain hakkında; her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Garen Varjabetoğlu tarafından yazıldı.

Fransa'da, Nice Sophia Antipolis Üniversitesi'nde Ekonomi-Yönetim bölümünden mezun oldum. Fransızca ve İngilizce dillerine hâkimim. Bir süre özel sektörde çalıştıktan sonra, blokzinciri teknolojisiyle tanıştım ve kendimi bu alanda geliştirmekteyim.

KuCoin

zkTube (ZKT), Arweave (AR) ve Venus (XVS) Kucoin’de Listeleniyor: $ZKT, $AR ve $XVS Nedir?

Dikkat Çeken 3 NFT Projesi: $NAKA, $NFTB ve $SOUL Nedir?