in

Flamengo Fan Token Satışa Çıkıyor: $MENGO Token Nasıl Satın Alınır?

Brezilya Serie A ligi ekiplerinden CR Flamengo, Socios aracılığıyla bir fan token ($MENGO) çıkarıyor. 19 Ekim 2021 Salı günü TSİ 16:00’da Socios üzerinden $MENGO token’lar ön satışa çıkacak. Fan token’ların ön satış adedi 1.500.000 olarak belirlendi.

2 aşamalı bir ön satış gerçekleşecek. İlk ön satış TSİ 16:00-18:00 arasında gerçekleşecek ve en fazla 100 adet $MENGO alabilecek. İkinci ön satış TSİ 18:01’de başlayacak ve ertesi gün (20.10.21) TSİ 16:00’da sonlanacak. İkinci ön satış aşamasında kullanıcılar en fazla 250 adet $MENGO alabilecek.

$MENGO Token Nasıl Satın Alınır?

Ön satışı Socios uygulaması üzerinden gerçekleşecek. Uygulamayı Google Play Store’dan veya App Store’dan indirmeniz gerekmektedir. Uygulamayı indirdikten sonra telefon numaranız, adınız soyadınız ve e-mail adresiniz ile kaydolmalısınız. E-mail adresinize gelen mail ile hesabınızı aktive ettikten sonra Socios cüzdanınıza Chiliz ($CHZ) göndermeniz gerekiyor.

Cüzdan sekmesinden $CHZ Token’larınızı hesabınıza transfer ettikten sonra ön satış saatini bekleyebilirsiniz. Uygulamada doğrudan $MENGO Token bölümü karşınıza çıkmakta ve geri sayım yapılmaktadır. Satış saati geldiğinde o bölümü açarak $MENGO Token satın alabileceksiniz.

Kriptoparalar ve blockchain hakkında; her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Garen Varjabetoğlu tarafından yazıldı.

Fransa'da, Nice Sophia Antipolis Üniversitesi'nde Ekonomi-Yönetim bölümünden mezun oldum. Fransızca ve İngilizce dillerine hâkimim. Bir süre özel sektörde çalıştıktan sonra, blokzinciri teknolojisiyle tanıştım ve kendimi bu alanda geliştirmekteyim.

Warena Ekibi ile AMA Etkinliği

KuCoin

Reef Finance (REEF) Kucoin’de Listeleniyor: $REEF Nedir?