in

Fenerbahçe Token’a İlgi Çok Büyük!

Fenerbahçe Fan Token Bugün Paribu’da Listelendi

 

Son zamanların en büyük ilgisi Fenerbahçe Token‘a gösteriliyor. Bugün 14:00 itibariyle Fenerbahçe Token, Paribu borsasında listelenmeye başladı ve bu yazının yazıldığı an itibari ile 115TL’den işlem görmektedir. Ancak kullanıcılar, Paribu borsasına erişemediklerini ve işlemlerin kilitlendiğini belirtti. Konuyla ilgili açıklama yapan Paribu yetkilileri ilginin çok büyük olmasından ve bunun sebep olduğu yoğunluktan dolayı kullanıcıların platforma erişemediklerini ve verilerin gecikmeli olarak güncellendiğini belirttiler. Paribu Destek hesabından ise “FB/TL paritesinin açılmasını takiben gerçekleşen emir ve işlem yoğunluğu nedeniyle aksaklık yaşanmaktadır. Aksaklığın en kısa sürede çözülmesi için teknik ekibimiz müdahale etmektedir.” şeklinde bir açıklama yapıldı. Paribu borsası, bu yazının yazıldığı an itibari ile hala erişim sorunları yaşamaktadır.

Kriptoparalar hakkında; merak ettikleriniz, öğrenmek istedikleriniz, soru-cevap, güncel analizler için Telegram kanalımızda bizi takip edin ve iletişimde kalın. KoinSaati’nin Telegram Kanalına katılmak için tıklayınız.

Tuğhan Tokuş tarafından yazıldı.

Hacettepe Üniversitesi "Ekonomi" mezunu ve Sacred Heart Üniversitesi "MBA" mezunuyum. Blokzincir teknolojisi ve merkeziyetsiz finans sevdalısıyım. Bir devrime şahitlik ediyoruz. Her devrimde öncüler ödüllendirilir veya idam edilir. Şüphesiz ki bu devrim çoktan başarılı olacağını kanıtladı...

Atlético Mineiro Fan Token Bugün Satışa Çıkıyor: $GALO Token Nasıl Satın Alınır?

Hathor Network Yeni Gelişmeler Paylaştı