Fenerbahçe Spor Kulübü’nden Kripto Varlık Projesi Açıklaması

Fenerbahçe Spor Kulübü, yaptığı açıklamada kripto varlık projesi konusundan çalışmaların sürdüğünü ancak henüz resmi bir adım atılmadığı duyurdu.

Fenerbahçe

Fenerbahçe Spor Kulübü, son günlerde sosyal medya mecralarında yer alan kriptopara projesi iddialarıyla ilgili bir açıklama yayımladı. Yapılan açıklamada, kripto varlık projesi çalışmaların sürdüğüne ancak henüz resmi bir adım atılmadığına dikkat çekildi.

Fenerbahçe Spor Kulübü, kriptopara konusuyla ilgili bir açıklama yayınladı. Kulübün Twitter’dan yaptığı açıklamada bu konuda çalışmaların sürdüğü ancak henüz resmi adım atılmadığı duyuruldu.

Sarı Kanaryalı Ekibin Açıklaması:

Son günlerde, Kulübümüzün kripto varlık projesi ile ilgili olarak kulübümüzle hiçbir bağlantısı olmayan bazı internet siteleri ve oluşumların ortaya çıktığını takip etmekteyiz.

Fenerbahçe Spor Kulübü olarak bu konudaki çalışmalarımız sürmekle beraber henüz resmi bir adım atılmadığını kamuoyunun bilgisine sunuyor;

Kulübümüz tarafından bir duyuru ve bilgilendirme yapılmadan taraftarlarımızın bu ve benzeri gerçek dışı oluşumlara itibar etmemesini önemle rica ediyoruz.

Fenerbahçe Spor Kulübü

Kriptoparalar hakkında; merak ettikleriniz, öğrenmek istedikleriniz, soru-cevap, güncel analizler için Telegram kanalımızda bizi takip edin ve iletişimde kalın. KoinSaati’nin Telegram Kanalına katılmak için tıklayınız.

Batuhan Görbulak tarafından yazıldı.

Hacettepe Üniversitesi Almanca Mütercim Tercümanlık bölümünden mezun olduktan sonra kendisini çeviri ve yerelleştirme alanlarında geliştirdi. Farklı şirketlerde serbest çevirmenlik yapmakta olan Batuhan, 2020’de kripto paralar ile tanışmasıyla birlikte iş ağını genişleterek FinTech alanında birçok projenin çevirisinde tecrübe kazandı. Son 1 senedir çalışmalarını FinTech alanına yoğunlaştırarak Blockchain'i keşfetme yolunda çalışmalarını genişletiyor ve şimdilerde ise koinsaati.com'da hem "co-founder hem de chief editor" olarak aktif bir şekilde çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Avrupa Merkez Bankası

Avrupa Merkez Bankası Dijital Euro Projesine Başlamak İçin Harekete Geçti

Melek Yatırımcı Nedir?