içinde

Fenerbahçe, Floki Inu ile Sponsorluk Anlaşması İmzaladı

Fenerbahçe, Futbol A Takımı için Floki Inu ile sponsorluk anlaşması imzaladı. Anlaşmaya göre, futbolcuların konçlarında ‘Floki’ yazacak.

Fenerbahçe Spor Kulübü’nün kriptoparalar ile ilgili atılımları devam ediyor. Geçtiğimiz yaz Paribu aracılığı ile fan token piyasaya sürmüş ve büyük ses getirmişti. Bugün yapılan resmi açıklamaya göre Fenerbahçe, Floki Inu ile sponsorluk anlaşması imzalandı.

Fenerbahçe
Fenerbahçe

Bu anlaşma kapsamında Fenerbahçe Erkek Futbol Takımının 2021/2022 sezonu boyunca konç sponsoru oldu. Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig ve Ziraat Türkiye Kupası’nda oynayacağı karşılaşmalarda sahaya “Floki” logolu çoraplar ile çıkacak.

Floki Inu Nedir?

Eylül 2021’de Tesla ve SpaceX CEO’su Elon Musk, Twitter’da “Shiba Inu” olarak bilinen evcil hayvanının bir görüntüsünü “Floki geldi” başlığıyla paylaşmıştı.

Evcil hayvanın adına dayanan memecoin Floki Inu (FLOKI), Shiba Inu (SHIB) topluluğunun hayranları ve üyeleri tarafından oluşturulan bir kriptopara birimidir. Coin, adını Elon Musk’ın Shiba Inu’sundan alıyor. Topluluk, adını bir Viking karakterinden alan Floki’nin (Musk’un köpeği) onuruna kendisini “Floki Vikings” olarak adlandırıyor.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Garen Varjabetoğlu tarafından yazıldı.

Fransa'da, Nice Sophia Antipolis Üniversitesi'nde Ekonomi-Yönetim bölümünden mezun oldum. Fransızca ve İngilizce dillerine hâkimim. Bir süre özel sektörde çalıştıktan sonra, blokzinciri teknolojisiyle tanıştım ve kendimi bu alanda geliştirmekteyim.

Kripto CEO’ları Kongre’de Sıcak Bir Şekilde Karşılandı

Ava Labs, Mastercard Start Path Crypto’ya Seçildi