in , ,

Fenerbahçe Fan Token Nedir? $FB Token Nasıl Satın Alınır?

Kripto para endüstrisi birbirinden farklı donanıma sahip çeşitli projeleri bünyesinde barındırıyor. Popülerliğini koruyan ve sahiplerine birçok avantaj sağlayan fan token projeleri de bunlardan biri. Bu yazımızda, 1907 yılında kurulan ve şimdilerde Türkiye’nin en çok taraftara sahip spor kulüplerinden biri haline gelen Fenerbahçe Spor Kulübünün fan token’ını inceliyoruz.

Paribu iş birliğiyle üretilen Fenerbahçe Token ($FB), Etherum blok zincirinde üretilen bir ERC-20 utility token’dır. Token sahipleri, marş seçiminden forma tasarımına kadar farklı konularda belirleyici olabilirler. Fenerbahçe Token, Fenerbahçe sporcularıyla ve yöneticileriyle tanışma imkânının yanı sıra spor kulübüne ait stat ve tesis turlarına katılma olanağı da sağlar.

Mining seçeneği olmayan Fenerbahçe Token’ın maksimum arzı 190.700.000 adet ile sınırlıdır. Planlamaya göre arzın tamamı 25 yıl içerisinde tamamlanacaktır. İlk işlem gününde değerini 5 katına çıkaran Fenerbahçe Token, uluslararası pazarlara girişini en önemli dijital varlık ticaret platformlarından birisi olan Bitfinex sayesinde gerçekleştirmişti. Şu anda ise Paribu, Coinbase, Binance gibi birçok platformda listeleniyor.

FB Token Nasıl Satın Alınır?

$FB satın almak oldukça kolaydır. Şimdi size spor kulübünün iş birliği kurduğu platform Paribu üzerinden Fenerbahçe Token’ı nasıl satın alabileceğinizi anlatacağız.

  • Paribu mobil uygulamasını indirin ya da Paribu web sitesine girin.
  • “Üye Ol” butonuna tıklayıp gerekli bilgileri girerek üye olun.
  • “Ayarlar” kısmından bilgilerinizi doğrulayın.
  • “Cüzdan” sekmesinden Paribu hesabınıza TL yatırın.
  • Satış periyotları başladığında talep oluşturabilirsiniz.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Başak Çetinbülüç tarafından yazıldı.

İstanbul Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı son sınıf öğrencisi. KoinSaati içerik yazarı.

Moonbeam (GLMR) Uzun Vadeli İyi Bir Yatırım mı?

Web2 Deneyimini ve Güvenilirliğini Web3’e Taşıyan Linera Nedir?