içinde , ,

Fenerbahçe Fan Token Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Fenerbahçe Token

Fenerbahçe Fan Token (FB) hakkında sıkça sorulan soruları ve cevaplarını sizler için derledik.

Fenerbahçe Fan Token’in maksimum arzı ne kadardır?

Fenerbahçe Token’ın maksimum arzı 190.700.000 adettir. Arzın tamamı dolaşıma dahil olduktan sonra yeni bir Fenerbahçe Token üretimi söz konusu olmayacaktır. Arzın tamamı 25 yıl içerisinde yaratılacaktır. Gerçekleştirilecek planlı yakımlarla nihai arz 100 milyon adede kadar düşecektir.

Fenerbahçe Fan Token hangi blokzinciri üzerinde üretilmektedir?

Fenerbahçe Token, Ethereum blokzincirinde üretilen bir ERC-20 utility token’ıdır.

Utility token nedir?

Utility token’lar belirli bir ürün ya da hizmete erişmek için kullanılan token’lardır. Bu token’lar ürün ve hizmetlere erişim için kullanılır.

Fenerbahce Token

Fenerbahçe Token’i kendi cüzdanımda saklayabilir miyim ?

Evet, Fenerbahçe Token içim çekim işlemleri açıldıktan sonra ERC-20 token’larını destekleyen kişisel cüzdanlarınızda muhafaza edebilirsiniz. Önceden paylaşılmış koşullara göre, kilitli olmayan tüm Fenerbahçe Token’ları söz konusu cüzdanlara çekilebilir.

Fenerbahçe Token’in avantajları nelerdir ?

Fenerbahçe Token sahibi olarak sezon boyunca ve sonrasında ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz. Fenerbahçe Token sahiplerine özel yapılacak anketlerde oy hakkı elde edebilirsiniz. Fenerbahçe sporcularıyla, teknik heyetiyle ve yönetimiyle tanışma imkânı kazanabilirsiniz. Ayrıca Fenerbahçe Token sahipleri için kurgulanacak stat ve tesis turlarından yararlanabilirsiniz.

Kriptoparalar hakkında; merak ettikleriniz, öğrenmek istedikleriniz, soru-cevap, güncel analizler için Telegram kanalımızda bizi takip edin ve iletişimde kalın. KoinSaati’nin Telegram Kanalına katılmak için tıklayınız.

Semih Yiğit tarafından yazıldı.

Galatasaray Üniversitesi'nde Ekonomi bölümü öğrencisi olan Semih, Fransızca ve İngilizce dillerine hakimdir. Blokzinciri, merkeziyetsiz finans, teknoloji ve yazılım alanlarında kendini geliştirmekte ve bu alanlarda içerikler üretmektedir.

Koinsaati, Kriptopara, Cüzdan

2021’deki En Zayıf Para Birimleri

IBM, Kuantum Bilgisayarda Yeni Ufukları Kovalıyor