in , ,

Fenerbahçe Fan Token (FB) 30 Saniyede Tükendi

Bugün Fenerbahçe Fan Token ön satışı Türkiye’nin kriptopara borsalarından birisi olan Paribu’da gerçekleşti. Kullanıcıların Fenerbahçe Fan Token’e ilgisi bir hayli yüksekti. Ön satış çıkar çıkmaz saniyeler içerisinde tükendi. Bu durum yatırımcıların oldukça ilgisini çekmiş görünüyor.

Bildiğiniz üzere fan token’ler hem futbol dünyasında hem yatırımcıların dünyasında çok ilgi görüyor. Fan token’ler taraftarların da yönetime katılmasında etkili bir araç olduğundan taraftarlar bir hayli ilgi gösteriyor. Fan token’lerin hem bir yatırım aracı olması hem de kullanım alanları yatırımcılar için ilgi çekici oluyor. Bununla beraber fan token çıkaran futbol kulüpleri kulüplerine güzel bir finansman kaynağı da edinmiş oluyor.

Fenerbahce Token

Fenerbahçe Fan Token ön satışları iki şekilde gerçekleşti. Birinci seçenekte kullanıcılar 15 TL’den aldıkları fan token’leri 9 ay boyunca kilitli tutmak zorundaydı. İkinci seçenekte ise 13 Ağustos 2021 günü borsada işleme açılır açılmaz satışı yapılabilir olan 30 TL’den fan token satın alma imkanı vardı. Her iki seçenek de saniyeler içerisinde tükendi.

Kriptoparalar hakkında; merak ettikleriniz, öğrenmek istedikleriniz, soru-cevap, güncel analizler için Telegram kanalımızda bizi takip edin ve iletişimde kalın. KoinSaati’nin Telegram Kanalına katılmak için tıklayınız.

Semih Yiğit tarafından yazıldı.

Galatasaray Üniversitesi'nde Ekonomi bölümü öğrencisi olan Semih, Fransızca ve İngilizce dillerine hakimdir. Blokzinciri, merkeziyetsiz finans, teknoloji ve yazılım alanlarında kendini geliştirmekte ve bu alanlarda içerikler üretmektedir.

Fenerbahce Token

Fenerbahçe Tokeni’nin (FB) Ön Satışı Bugün Paribu Platformunda Yapılacak

Fenerbahçe Fan Token (FB) Kullanım Alanları Nelerdir?