içinde

Farm Me Nedir?

Farm Me, hepimizin aşina olduğu, çiftçilik üzerine odaklanan bir Play-to-Earn (oyna-kazan) oyunudur. Farm Me, geleneksel çiftçilik oyunlarından da fazlası olmayı hedefliyor. Farm Me, ilk Fantezi Metaverse deneyimi olma yolunda bir adım atıyor.

Farm Me, Near Blockchain platformu üzerinde kurulu, çok oyunculu play-to-earn oyun modelidir. Farm Me, Fantezi Metaverse’i deneyimlemenize yardımcı olmak için yaşam mücadelesi unsurlarına sahip bir çiftçilik oyunu olarak oluşturuldu.

Fame Me, AR/VR teknolojisiyle desteklenen, hayatın sınırsız yönleriyle bir Oyna-Kazan unsurlarına sahip bir oyun dünyası yaratan, büyülü bir evreni simüle eder. Etkileyici 3 boyutlu grafikler, cezbedici arsalar ve farklı oynanışlar ile Farm Me, yalnızca bir pazar yeri değil, aynı zamanda oyuncuları oyunu deneyimlemeye ve tatmin etmeyi hedefleyen bir oyun olmayı vaat ediyor.

Oynanış

Farm Me’nin oynanışı ve oyuncu deneyimi, onu diğer NFT oyunlarından farklı kılıyor.

Çiftçi, Ajan, Polis, Asker, Özel Kuvvet, Süper Kahraman gibi 6 karakter sınıfından birini seçebiliyorsunuz.

 • Halihazırda sahip olduğunuz arazide çiftlik işlerinizi halledin
 • Gelirinizi artırmak için balıkçılık ve madencilik yapın
 • Kahramanınızın istatistiklerini artıran yemekler yapmak için çiftliğinizdeki ürünlerden pişirin
 • Ödül almak için günlük görevleri tamamlayın

Sonu olmayan maceralar:

 • Yeni arkadaşlarla tanışın ve onlarla bağlantı kurun
 • Bir av adasında avcı rolünü oynayarak efsanevi evcil hayvanlara sahip olun.
 • Ödüller için boss öldürün ve Friend Power ile nadir eşyaları avlayın

Kişisel özelliklerinizi gösterin:

 • Karakterinizi özelleştirin: Oyunun Moda özelliği, Kahramanınızı yalnızca benzersiz kılmakla kalmaz, aynı zamanda orijinal istatistiklerini de artırabilirsiniz
 • Mimari: Kendi evinizi yaratıcı bir şekilde inşa edin, tarzınıza uygun mimariyi yaratabilirsiniz
 • Crafting: Kullanışlı ve güzel öğeler tasarlamak için yüzlerce tarifle hayal gücünüzü serbest bırakabilirsiniz

Farm Me’de yalnız değilsiniz:

 • Hareketli şehir, alışveriş yapmak, diğer oyuncularla tanışmak, sohbet etmek, ticaret yapmak ve hediyeler vermek için bir alandır
 • Oyuncular, yeni nesil Kahramanları yaratmak için oyunda randevuya çıkıp ve eşleşebilir.
 • Kullanıcıların oyun etkinliklerini tartışabilecekleri, Merkeziyetsiz Kuruluşlarda yaklaşan oylama programlarını öğrenebilecekleri, yeni arkadaşlar bulabilecekleri, merkeziyetsiz forumlara vb.  erişebilir

Topluluk etkinlikleri pratik topluluk değeri yaratır:

 • Game Farm Me’nin özel kitle fonlaması etkinliğine katılarak değer yaratın
 • Arkadaşlarınıza ve akrabalarınıza ilginç veya nadir eşyalar verin
 • Gelirinizi artırmak için iş platformu: Fazla parası olan ancak zamanı olmayanlar, insanları desteklemek için iş ilanları yayınlayabilir; az parası olan insanlar daha zengin olmak için işe gidebilirler.

Ekip Üyeleri

Yol Haritası (Roadmap)

 

 

Tokenomi

Farm Me, Verichains tarafından denetlendi ve alfa versiyonunu 12 Aralık 2021’de piyasaya sürüldü. İlk sürüm çiftçilik odaklı piyasaya sürülecek, oyun içerisindeki dünyayı keşfetmek, NPC’lerden tohum satın almak ve ardından onları topraklarınızda ekip büyütmek, ekinlerinizi zamanında hasat etmek, topladığınız ürünleri token karşılığında NPC’lere satabileceksiniz.

Ekosistemin sürdürülebilirliğini ve genişlemesini sağlamak için Farm Me’de 2 tür token bulunmaktadır:

FAME token: FAME token, platformundaki temel coin’dir ve oyundaki işlemler için kullanılan para birimidir.

ME token: Oyunun ekosisteminde kullanılan, oyuncu etkileşimi yoluyla kazanılan ikincil token’dir.

Partnerler

Resmi Linkler

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

KoinSaati tarafından yazıldı.

ApeCoin (APE) ve Ceek VR (CEEK) Teknik Analizleri I 19.03.2022

Web 3.0 Nedir ?