in , , ,

Fan Tokenleri, Binance Listelemeden Önce Nasıl Alınır?

Son günlerde, Binance Launchpool gözdesi haline gelen fan tokenlerini Binance listelemesinden önce almanın tek yolunu adım adım görsellerle destekleyerek açıklamaya çalışacağım.

  1. Binance hesabınızda CHZ (Chiliz) tokeni satın almanız gerekiyor. Çünkü; fan tokenlerini başka bir borsa olan https://www.chiliz.net üzerinden alacağız. Bunun için siteye kendi kriptosu olan CHZ üzerinden yatırım yapmamız gerekiyor. Binance üzerinden CHZ satın aldıktan sonra, CHZ’leri “Chiliz” üzerindeki cüzdanımıza göndererek CHZ yatırımını siteye gerçekleştiriyoruz.
  2. Binance üzerinden CHZ çekimi yapılarak,CHZ sitesinden yatırım için verilen ETH tabanlı cüzdanına gönderilir. ETH tabanlı bir cüzdana yatırım yapacağınız için transfer network için ETH seçmeye lütfen dikkat edelim.

 

3. Recipient’s CHZ Adress sorulan boşluğa size CHZ’nin yatırım (deposit) için verdiği cüzdan kopyalanır, ETH seçilir ve göndermek istediğiniz miktar yazılarak gönderilir.

4. Sonrasında 5-10 dakika içinde gönderimi başarı ile yaptıysanız, chiliz.net üzerinde bakiyenize CHZ yatırımı gerçekleştiğine dair onay mesajı alacaksınız. Buna ilaveten son olarak, CHZ bakiyenizle basit bir işlem ile almak istediğiniz fan tokenini seçerek alımı gerçekleştiriyorsunuz.

**Kripto paralar hakkında; merak ettikleriniz, öğrenmek istedikleriniz, soru-cevap, güncel analizler için Telegram kanalımızda bizi takip edin ve iletişimde kalın. KoinSaati’nin Telegram Kanalına katılmak için tıklayınız.

Mark Zuckerberg Libra Hakkında Konuştu!

Geleceğin Dünyası Ve Robotların Dünyası