içinde , ,

Eylül Ayı CEEK Son Gelişmeler

Blockchain için üst düzey sanal gerçeklik uygulaması olan CEEK, şu anda birçok ünlüyle iş birliği yapıyor. Proje özelinde Eylül ayı boyunca yaşanan gelişmeleri sizlerle paylaşıyoruz. 

İlk olarak, Draper University en iyi VR oluşturucularını ve oyun geliştiricilerini keşfetmek için CEEK ile ortaklık kurduğunu duyurdu. İkili sosyal medya üzerinden takipçilerine “Bir VR oluşturucu veya oyun geliştiricisi misiniz o zaman Metaverse dünyasına adım atın” çağrısında bulundu. Draper University, yeni girişimcilerin ve teknoloji düşkünlerinin kendilerini geliştirebilecekleri bir girişimcilik programıdır.

 

Binance, Blockchain Week Paris 2022 hızla yaklaşıyorken kullanıcılarına resmi sayfası üzerinden açıklama yaptı. Binance “Kendi metaverse dünyanızı yaratmak için hayal gücünüzü kullanın ve BNB’de 500 dolar kazanma fırsatı yakalayın diyerek takipçilerine seslendi. CEEK ve Binance bu alanda ortak hareket etmeyi tercih etti.

 

BNB Chain’deki yedi proje, Most Valuable Builder (MVB) IV projesinin inkübatör programının dördüncü grubuna dahil edildi. BNB Chain genellikle yeni projelerin ilerlemesini sağlamak için inkübatör programları uygular. Bu yedi proje arasında Star Sharks, Pear DAO, GAT Network, SubDao, Cosmic Guild, Hashflow Network ve CEEK bulunuyor. Bu projelerin her biri, BNB ekosisteminin farklı bir sektöründe yeteneklerini geliştirmeye çalışacaklar.

Diğer Gelişmeler

  • CoinMarketCap Community’de takip edilebilecek projeler listesinde CEEK, ilk üçte yer almayı başardı.
  • CEEK, BNB Chain ekosisteminde son 24 saatte en çok kazananlar listesinde yerini aldı.
  • Şu anda CEEK VR Binance’de listelenmiyor ancak nasıl satın alınabileceğine dair kılavuzu sitesinde yayınladı.
  • Proje resmi Twitter hesabı üzerinden “Yakında CEEK Metaverse Sports Arena’da görüşürüz.” içerikli bir paylaşımda bulundu. Konuya ilişkin detayların yakında güncelleneceği bildirildi.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Yasemin Ulutaş tarafından yazıldı.

Ege Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümünden 2022 yılında dereceyle mezun oldum. Bölümümle ilgili ortaya koymuş olduğum çeşitli akademik çalışmalarım bulunuyor. Şimdi ise kendimi blok zinciri teknolojisi alanında geliştirmekteyim.

Bitcoin (BTC)

Bitcoin (BTC) Hakkında Ünlü Analistlerin Ekim Ayı Tahminleri

Galatasaraylıların Yeni Gözdesi NFT’sini Tanıttı