in ,

EVMOS Neden Artıyor?

Evmos, hızlı kesinlik ile proof-of-stake üzerine inşa edilmiş, ölçeklenebilir ve birlikte çalışabilir bir Ethereum blok zinciridir.

Evmos, Tendermint Core konsensüs mekanizmasının üzerinde çalışan Cosmos SDK kullanılarak oluşturulmuştur.

Projenin kripto para birimi olan EVMOS bu hafta %59.22 artış yaşadı. Bugün ise %16.09 ile artışını devam ettiriyor.

EVMOS Artışının Arkasındaki Sebepler

23 Ağustos’ta Aegis Trust Company ve Coinbase Cloud, Evmos ve Avalanche için kurumsal düzeyde stake ve saklama sağladığını duyurdu.

Evmos

Aegis Trust Company, Güney Dakota’daki Bankacılık Bölümü altında, dünyanın her yerindeki müşterilerine kurumsal düzeyde dijital varlık saklama hizmetleri sunan ABD merkezli, lisanslı ve sigortalı bir saklama kuruluşudur.

Coinbase Cloud, büyüyen bir kullanıcı tabanı ve geliştirici topluluğu gören iki EVM uyumlu protokol olan Evmos ve Avalanche üzerinde Aegis Trust Company’nin kurumsal düzeyde stake etmesine güç veriyor.

Aegis Trust Company, Evmos ve Avalanche üzerinde kurumsal düzeyde stake ve saklama sağlamak için Coinbase Cloud’un validator altyapısına güveniyor. Kuruluşlar ve kurumlar, $EVMOS ve $AVAX’larını Aegis Trust Company aracılığıyla depolayabilir ve Coinbase Cloud tarafından desteklenen altyapı ile bu saklama çözümünden pay alabilecek.

Evmos İş Geliştirme Başkanı Liam,

“Coinbase Cloud ve Aegis’in, ağın güvenliğini sağlamaya yardımcı olmayı amaçlayan işletmelere ve kurumlara gönül rahatlığı sağlayan bir saklama ve stake çözümü sunmasından heyecan duyuyoruz.”

Gerçekleşen bu haber ile kurum ve kuruluşlar EVMOS token’larını güvenilir bir şekilde saklayabilecek. Bu kurum ve kuruluşların ellerinde olmasa bile kripto para birimine olan güvenlerini artıracaktır.

Web3’e Kurumsal Katılım

Proje, büyüyen Web3 ekosistemlerine kurumsal katılımı sağlamaya yardımcı olacaktır.

Coinbase Cloud ve Aegis ile müşteriler büyüyen Evmos ve Avalanche ekosistemlerine katılabilir. Ödüller kazanabilir ve ağların büyümesine ve yeni kullanım durumları için ölçeklenmesine yardımcı olabilir.

Evmos v8.0.0 Yükseltmesi

Ekip, Twitter’dan gelecek hafta yaklaşan v8.0.0 yükseltmesinin detaylarının konuşulacağı mesajını verdi.

Ekip attığı tweet’te “Geliştiricilerin sözleşmelerinin işlem ücretlerinden pay kazanmalarına hazır mısınız?” dedi. Bu kişilerin Evmos (EVMOS) yükseltmesinin detaylı için heyecanlanmalarına ve kripto para birimini satın almalarına sebep olmuş olabilir. Verilere göre EVMOS token’ı için hacim artmış durumda. Yükseltmenin detayları hakkında ise şimdilik net bir duyuru veya paylaşım yapılmadı.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

MES tarafından yazıldı.

Ethereum Merge için Resmi Başlangıç Tarihi Açıklandı!

Hathor Network

Hathor Network 2. Çeyrek Raporu