içinde , ,

Everton Fan Tokeni Satışa Çıkıyor: $EFC Token Nasıl Satın Alınır?

Everton

İngiltere futbol ligi ekiplerinden Everton, Socios aracılığıyla bir fan token çıkarıyor. 15 Eylül 2021 Çarşamba günü Türkiye saati ile 14.00′te Socios üzerinden $EFC token’ler ön satışa çıkıyor. 2 Sterlin’den satışa çıkarılacak olan fan tokenlerin ön satış toplam adedi 500,000 olarak belirlendi. 

Kullanıcılar saat 14.00-16.00 arasında en fazla 75 adet $EFC token alabilecek. Eğer kalan miktar olursa saat 18.30’dan bütün tokenler bitene kadar veya 22 Eylül 2021 Perşembe günü saat 19.00’a kadar maksimum satın alma adedi 175’e çıkartılacak. Taraftarlar $EFC Token’ine sahip olarak oy kullanma hakkı elde edebilecek.

Everton Launch $EFC Fan Token On Socios.Com

$EFC Token Nasıl Satın Alınır?

$EFC Token satın almak oldukça kolay. Google Play Store ya da App Store üzerinden indirilecek Socios.com mobil uygulaması ile $EFC token kolayca satın alınabilir. Uygulamayı indirdikten sonra yapmanız gereken telefon numarası, kullanıcı adı ve e-mail adresinizle kaydolmak. E-mail adresinize gelen maille hesabınızı aktive ettikten sonra uygulamada cüzdanınıza Chiliz ($CHZ) göndermeniz gerekiyor. Socios hesabınızdan KYC doğrulaması isteyebilir. Bunu öğrenmek için aşağıdaki bağlantıda bulunan yazıyı okuyabilirsiniz.

Cüzdan sekmesinden $CHZ Token’larınızı hesabınıza transfer ettikten sonra satış saatinin gelmesini bekleyebilirsiniz. Uygulamada doğrudan $EFC Token bölümü karşınıza çıkmakta ve geri sayım yapılmaktadır. Satış saati geldiğinde o bölümü açarak $EFC Token satın alabileceksiniz.

Kriptoparalar ve blockchain hakkında; her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Semih Yiğit tarafından yazıldı.

Galatasaray Üniversitesi'nde Ekonomi bölümü öğrencisi olan Semih, Fransızca ve İngilizce dillerine hakimdir. Blokzinciri, merkeziyetsiz finans, teknoloji ve yazılım alanlarında kendini geliştirmekte ve bu alanlarda içerikler üretmektedir.

Lightning Network’ün Gücü

Bitcoin

Bitcoin, Cardano, Solana ve Dogecoin Fiyat Analizi | 13 Eylül 2021