eToro Hızla Artan SHIB Talebine Yanıt Olarak Shiba Inu’yu Listeledi

eToro

Dünya’nın en iyi bilinen ve en popüler yatırım platformlarından biri olan eToro, uzun süredir kriptopara sektörü ile ilgileniyor. Kısa bir süre önce, eToro yalnızca kriptonun potansiyelini değil, aynı zamanda talebin nihayetinde artacağını da fark etti, bu yüzden platformuna çok sayıda varlık ekledi.

Şimdi, benimseme arttıkça kripto topluluğu da büyüyor ve üyelerinin çoğu, eToro’nun desteklenen paralar listesini genişletmesini ve genellikle bir dizi popüler paranın listelenmesini talep ediyor. eToro bunu kabul ederek talebe göre kripto varlıkları eklemeye başladı.

shiba

Shiba Inu (SHIB) eToro Platformunda Listelendi

Platformuna ulaşan en son kriptopara, Shiba Inu’nun bir gün kripto sektörünün en popüler dijital para birimi olarak DOGE’nin yerini alacağına inandığı için, halk arasında “Dogecoin Katili” olarak adlandırılan Shiba Inu (SHIB) oldu. Coin’in popülaritesi, neredeyse etkileyici olmayan fiyat hareketine rağmen 600.000’den fazla sahibini toplamayı başardı. Bunu bir perspektife oturtmak gerekirse; Nisan 2021’in sonlarında Shiba Inu’nun 132 milyon kullanıcısı vardı. Haziran 2021’in sonunda bu sayı 221 milyon kullanıcıya yükseldi. Kullanıcı sayısındaki artışın, SHIB’nin Crypto.com gibi platformlarda listelenmesinden kaynaklandığına inanılıyor. Bununla birlikte, SHIB’nin eToro’da listelenmesi ve kriptoparanın kullanıcı sayısının artmasıyla birlikte fiyatı konusunda da benzer bir büyüme ile sonuçlanabilir.

Kriptoparalar hakkında; merak ettikleriniz, öğrenmek istedikleriniz, soru-cevap, güncel analizler için Telegram kanalımızda bizi takip edin ve iletişimde kalın. KoinSaati’nin Telegram Kanalına katılmak için tıklayınız.

Batuhan Görbulak tarafından yazıldı.

Hacettepe Üniversitesi Almanca Mütercim Tercümanlık bölümünden mezun olduktan sonra kendisini çeviri ve yerelleştirme alanlarında geliştirdi. Farklı şirketlerde serbest çevirmenlik yapmakta olan Batuhan, 2020’de kripto paralar ile tanışmasıyla birlikte iş ağını genişleterek FinTech alanında birçok projenin çevirisinde tecrübe kazandı. Son 1 senedir çalışmalarını FinTech alanına yoğunlaştırarak Blockchain'i keşfetme yolunda çalışmalarını genişletiyor ve şimdilerde ise koinsaati.com'da co-founder ve "chief editor" olarak aktif bir şekilde çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Lithium Finance Eş-Kurucusu David Lighton ile AMA Etkinliği

Lithium Finance

Lithium Finance (LITH), Halka Arz Satışını Genişleterek KuCoin’de IEO’yu Duyurdu