in , ,

ETHPoW (ETHW) Nasıl Satın Alınır?

15 Eylül 2022 tarihinde Ethereum blok zincirinde gerçekleşen hard fork’un bir sonucu olarak ortaya çıkan EthereumPoW (ETHW) token’ı nereden ve nasıl satın alabilirsiniz? Gelin hep birlikte bakalım.

Merge geçekleşmeden önce birçok merkezi borsa ETHW’yi destekleyeceklerini ve borsalarında listeyeleyeceklerini açıklamıştı. Bu merkezi borsalar arasında FTX, Kraken, Huobi, Gate.io, Bybit MEXC ve OKX gibi tanınırlığı yüksek borslar yer alıyor. ETHPoW kripto para birimini bu borsalardan satın almak mümkündür.

ETHW, ETHPoW zincirinin yerel kripto para birimidir. ETHPoW, Ethereum blok zincirinin Merge ile Proof-of-Stake (PoS) konsensüs mekanizmasına geçmesiyle Proof-of-Work (PoW) madencileri tarafından desteklenen yeni bir zincirdir.

Zincirin çatallanmasının bir sonucu olarak Merge öncesinde ETH satın alıp non-custodial bir cüzdanda saklayan herkese eşit miktarda ETHW token dağıtıldı. Bu haberin duyulmasıyla bazı borsalar, yatırımcıların alım satım yapabilmeleri için ETHW’yi borsalarında listeledi.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Garen Varjabetoğlu tarafından yazıldı.

Fransa'da, Nice Sophia Antipolis Üniversitesi'nde Ekonomi-Yönetim bölümünden mezun oldum. Fransızca ve İngilizce dillerine hâkimim. Bir süre özel sektörde çalıştıktan sonra, blokzinciri teknolojisiyle tanıştım ve kendimi bu alanda geliştirmekteyim.

Bu Üç Kripto Para 2023’e Damga Vurabilir!

CEEK VR (CEEK) Bazı Borsalarda Neden Listelenmiyor?