in , , ,

ETHPoW (ETHW) Airdrop’u Nasıl Alınır?

ETHPoW, basit bir ifade ile Ethereum ağının fork’udur. Bugünkü yazımızda ETHW airdrop ödüllerini nasıl talep edebileceğinizi işledik. 

Merge öncesinde cüzdanında ETH tutan yatırımcıların, yine ETH karşılığı 1:1 oranda ETHW talep etme hakkı bulunuyor. EthereumPoW’un, Medium’undaki “EthereumPoW FAQs — Read me 1st” başlıklı makalede şu açıklamalar bulunuyor:

“Bu aslında bir airdrop değil. ETHW hard forku ile snapshot’tan önce Ethereum mainnet’inde ETH’si olan herhangi bir adres, EthereumPoW mainnet’inde eşdeğer sayıda ETHW’ye sahip olacak.

DeFi Summer’da olduğu gibi RPC bilgilerini ekleyerek yeni bir network’e geçiş yapabilirsiniz.

Aynı şekilde, snapshot anında ETH’ye sahip olduğunuz sürece, cüzdanınıza EthereumPoW mainnet RPC’sini eklediğinizde ETHW’niz görünecektir. Snapshot Merge block height 15537393’de alındı.”

Airdrop Ödüllerini Talep Etmek için Yapılması Gerekenler

Genel olarak custom RPC’yi destekleyen tüm cüzdanlarda bu adımlar uygulanabilir. Burada örnek olarak MetaMask kullanıyoruz.

MetaMask cüzdanınızı açın. Network menüsünü tıkladıktan sonra altta bulunan “Add Network” butonuna basın.

Açılan yeni pencerede aşağıdaki bilgileri doldurun, herhangi bir uyarıyı yok sayın ve “Save”e basın.

Bu şekilde ETHW bakiyenizi cüzdanınızda görebilirsiniz.

Diğer cüzdanlar da benzer adımlar uygulanmalıdır.

Kaynak: EthereumPoW Medium

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

GAK tarafından yazıldı.

Kadir Has Üniversitesi Ekonomi ve Uluslararası Ticaret & Finans departmanlarından derece ile mezun oldum. Akademik çalışmaların ardından finans sektöründe bir aracı kurumun araştırma departmanında analist olarak 2.5 yıl kadar görev aldım. Ocak - Kasım 2022 döneminde KoinSaati'nde editor olarak görev aldım.

Ripple’ın CEO’su, XRP Sahiplerinin Duymak İstemediği Şeyler Söyledi!

Türk Kripto Fenomenleri Kriptodaki Düşüş Hakkında Ne Konuştu?