in , ,

Ethereum’da Son Durum Ne?

Kripto para piyasasında işlem hacimlerinin düşük seyrediyor olması, kripto paraların geçtiğimiz bir hafta boyunca gerçekleştirdiği yatay hareketi destekliyor. Satış baskısına maruz kalan Ethereum fiyatı düşmeye devam ediyor. 

Ethereum fiyatı, 1.202 dolar ile 1.218 dolar talep bölgesine geri dönüş gösterdi. Bu geri çekilme, yatırım yapmakta çekinen yatırımcıların alım yapmasını kolaylaştırabilir. Hafta başı Ethereum’un gördüğü en düşük seviye olan 1.246 doların üzerinde yaşanacak bir fiyat artışı alımların canlandığını gösterecek. Böyle bir hareket gerçekleşirse, Ethereum fiyatı için toparlanma rallisinin devam ettiği söylenebilir. Bunun için 1.280 dolar ve 1.305 dolar kilit seviyelerinin aşılması gerekiyor. ETH fiyatının 1.280 doları hedeflemesi için 1.263 dolardaki direnci kırması gerekiyor. Ethereum’un 1.280 dolar seviyesine ulaşması durumunda bir sonraki direnç seviyeleri 1.305 dolar ve 1.329 dolar bölgelerinde bulunuyor. 

Ethereum fiyatı eğer düşüş eğilimine girer ve 1.195 dolarlık destek seviyesine tutunamaz ise yükseliş tezi geçeriz kalır. Bu durum da Ethereum fiyatını 1.073 dolar seviyesine kadar düşürebilir. 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Crypto Mario tarafından yazıldı.

pancakeswap

PancakeSwap (CAKE) Nedir? Nasıl Alınır?

TBFT Nedir, Nasıl Alınır?