in , , ,

Ethereum Yeni Bir Ralli Yaşayabilir mi?

Ethereum boğaları, ABD dolarına karşı 1.220 dolarlık destek bölgesini başarıyla savundu. Son 24 saatte %3’ün üzerinde yükseliş kaydeden Ethereum, 1300 dolar direncinin üzerinde güçlü bir yükseliş dalgasını hedefleyebilir. 

Ethereum fiyatı düşüşünü 1.250 dolar seviyesinin altına kadar sürdürdü. Fakat boğalar, 1.220 dolarlık destek bölgesinin yakınında aktif olarak bekliyordu. Boğalar devreye girdi ve fiyat 1.287 dolar seviyesine kadar yükseldi. 

Ayrıca, ETH/USD paritesinin saatlik tablosunda 1.245 dolar civarında büyük bir düşüş trendi çizgisinin üzerinde kırılma yaşandı. Parite şu anda 1.250 doların ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın üzerinde işlem görüyor. 

1.300 dolar direncinin üzerinde yaşanacak bir kapanış, yeni bir yükseliş rallisini tetikleyebilir. Bir sonraki büyük direnç, 1.320 dolar seviyesinin yakınlarında yer alıyor. Bu direncin aşılması fiyatı 1.400 dolar bölgesine kadar yükseltebilir. 

Eğer Ethereum, 1.300 dolar direncinin üzerine çıkamazsa başka bir düşüş hareketi başlayabilir. Aşağı yöndeki ilk destek 1.260 dolar seviyesine yakın. Bir sonraki büyük destek ise 1.220 dolar seviyesinde bulunuyor. Buradan yaşanacak aşağı yönlü bir kırılım fiyatın 1.200 dolar desteğine düşmesine sebep olabilir. Fiyatta yaşanacak daha ağır kayıplar ise varlığı 1.165 dolarlık desteğe kadar itebilir. 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Crypto Mario tarafından yazıldı.

Sweatcoin Uzun Vadeli İyi Bir Yatırım mı?

ChatGPT, Kullanıcılarına Neler Vadediyor?