in

Ethereum Name Service (ENS) NFT Hacmi Neden Artıyor?

Ethereum Name Service (ENS)

Ethereum Name Service (ENS) alan adları, NFT marketplace’i OpenSea’de bir numaralı koleksiyon olarak en üst sırada yer aldı. Şu anda ENS NFT’leri en çok işlem gören varlık konumunda.

Son 24 saat içinde satışlarda %170’lik bir artışla desteklenen Ethereum Name Service (ENS), Bored Ape Yacht Club (BAYC) NFT’leri yedi günlük bir hacimde aşmış durumda.

Bu hafta Ethereum Name Service (ENS) işlem hacmi 2.485 ETH’yi aşarak %55’lik bir artış yaşadı. Bored Ape Yacht Club paralel olarak %40 düşüşle 2.126 ETH’ye kadar geriledi.

16 BAYC NFT ile karşılaştırıldığında, son yedi gün içinde yaklaşık 9.000 ENS domain names el değiştirdi. Ancak bir koleksiyondaki bir öğe için en düşük fiyat olan ENS taban fiyatı 16 dolardan az veya 0,01 ETH’den azken bir BAYC NFT’nin en düşük fiyatı 76 ETH veya yaklaşık 124.000 dolar.

OpenSea’ye göre yaklaşık 86,2 milyon doları temsil eden toplam 56,3 bin ETH işlem hacmine sahip 508.000’den fazla ENS NFT sahibi var.

Geçen ay ENS, hizmette oluşturulan 2,17 milyon domain name ile OpenSea’deki domain name satış hacminin %99’unu oluşturan üçüncü aylık gelirini bildirdi.

ENS Hacmi Neden Artıyor?

ENS yönetici direktörü Khori Whittaker hacim artışı için şunları dile getirdi:

 “Yaklaşan Merge ve son piyasa düşüşüyle ​​birlikte, Ethereum’daki gaz fiyatları düştü ve bir ENS domain name almayı daha uygun hale getirdi.”

Whittaker, Merge nedeniyle Ethereum’a daha fazla ilgi gösterildiğini ve kullanıcıların Merge sonrasına hazırlandığını belirtiyor. Whittaker, “Kullanıcıların kişisel ENS’lerini kaydettirmek Ethereum’un yeni versiyonuna dahil olan her Web3 kullanıcısı için temel bir unsurdur” dedi.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

MES tarafından yazıldı.

SWEAT Ön Satışına Nasıl Katılınır?

Terra Classic’ten (LUNC) Büyük Artış! Terra Geri mi Dönüyor?