in , ,

Ethereum (ETH) Kritik Virajda!

Ethereum (ETH)

Bitcoin’in zirveleri ile mükemmel bir ivme yakalayan Ethereum ATH beklentilerinin biraz gerisinde kaldı. ETH 2.0’a geçiş ile tekrar umutlanan yatırımcıların çoğu iyi kazançlar vermesine rağmen Ethereum’un bu hareketinden pek memnun kalmamış gibi görünüyorlar.

Ethereum

Ancak ETH’nin uzun soluklu bir incelemesini yaptığımızda en önemli direnç seviyesine ulaştığını görüyoruz. 2018’in ilk yarısında uzun süre destek ve direnç olarak kullandığı bu bölgenin aşılması ile yeni bir ATH sürecinin başlaması çok yüksek bir olasılık.

Bitcoin Dominance etkisi, XRP davası derken hedefe giden yolda bazı molalar vermiş olsa bile altcoinler arasında liderliğini koruyan ve bütün eleştirilere rağmen bu liderliği daha da sağlamlaştıran Ethereum 2021 yılına gireceğimiz bu günlerde yatırımcılarının “memnuniyetsizliğini” fazlasıyla telafi edecekmiş gibi duruyor.

Ethereum

710 ve 770 dolar seviyelerinde oluşan bu bölgenin 2018 senesinde 1 ocak günü kırılmış olması da 2021 yılına büyük beklentiler ile girilmesinin başka bir sebebi olabilir. “Tarih tekerrürden ibarettir” para piyasalarında her zaman yerini korumuş bir cümle olarak bu düşünceye sadık yatırımcıların iştahını kabartıyor olabilir.

Yukarıda da söylediğimiz gibi 710 ve 770 dolar bölgesinin aşılması halinde olası hedefler için ilk durak 890 dolar, ikinci durak 952 dolar bölgesi ve daha sonrası yeni bir zirve olarak görünüyor.

**Kripto paralar hakkında; merak ettikleriniz, öğrenmek istedikleriniz, soru-cevap, güncel analizler için Telegram kanalımızda bizi takip edin ve iletişimde kalın. KoinSaati’nin Telegram Kanalına katılmak için tıklayınız.

Hasan Bölük tarafından yazıldı.

Uzun yıllar sinema sektöründe kameraman olarak görev yaptı. Yüzden fazla film ve dizi projesinde yer aldı, youtube ve benzeri dijital platformlarda içerik üretimi, danışmanlığı görevlerinde bulundu. Son üç yılını kripto alanında teknik analize ayırdı. Günlük ve haftalık analizlerini hem web sitemizde hem de telegram grubumuzda paylaşmaktadır.

Binance US XRP

Binance US, XRP’yi Delist Etmeye Karar Verdi!

BNB/USDT

Binance Coin (BNB) Gelecek Vadeden Coinler Arasında