Ethereum (ETH)Kriptopara

Ethereum İçin Yeni Hedef 700 Dolar mı?

Ethereum, son zamanlarda Bitcoin’in fiyat hareketini yakından takip ediyor ve bu da bazı büyük dalgalanmalar görmesine neden oluyor. Bitcoin, 20.000 dolara doğru giderken altcoinlere de hareketlenme imkanı sunuyor.

Lider kripto para birimi Bitcoin, tüm zamanların en yüksek seviyelerine ilerlerken, ETH piyasa çapındaki çılgınlığın arkasında kalıyor. Son 2 hafta boyunca tüm piyasada görülen satın alma baskısı ETH’ye yaradı. Bununla birlikte, 600 ila 630 dolar arasındaki direnç noktasını kırıp kıramayacağı merak konusu oldu.

Ethereum Boğa Sinyalleri Gösteriyor

Yazının kaleme alındığı an itibariyle Ethereum, 596 dolar seviyesinde işlem görüyor. Satış baskısı 600 dolar civarında kırılabilir ve bu seviyenin üzerinde bir kırılma, daha fazla yükseliş görmesi için kapıları sonuna kadar açıyor. Yukarıda doğru kırıldığında, bunu izlemek için kilit bir direnç seviyesi yaklaşık 620-640 dolar seviyeleri olacaktır.

Analist Açıkladı: 600 Dolar Üstünde ETH Kapanışı Büyük Bir Ralli Başlatabilir

Bir analist, Ethereum’un 700 dolara kadar yükselen büyük bir artış görmesi için 600 doların üzerinde bir günlük mumun yeterli olabileceğine inanıyor.

“ETH/USD: Direnç hala 630 dolarlık bölgede ama dürüst olmak gerekirse, şu sıralar 600 doların üzerinde güçlü bir günlük kapanış görebilirsek, o zaman 700 doları hedeflemeye başlayabiliriz.”

Ethereum

Kaynak: TrandingView

Piyasa trendlerinin bir sonraki hedefleri neredeyse tamamen Bitcoin’e bağlı olacak. Devam eden herhangi bir BTC gücü, Ethereum ve diğer altcoinlerin trend değiştiren momentumu görmesine izin verebilir.

Başa dön tuşu