in , ,

Ethereum Fiyatında Son Durum Ne? Ralli Yaşanabilir mi?

Yazım sırasında 1.215 dolar seviyesinde bulunan Ethereum, güne karışık bir başlangıç yaptı. Sabah saatlerinde 1.219 dolar seviyesine yükselen ETH, daha sonra 1.203 dolar bölgesine kadar geriledi. Şu anda son 1 saatte yaşadığı %0,06 yükseliş sayesinde 1.215 dolar seviyesinde bulunuyor. 

Peki ilerleyen süreçlerde Ethereum fiyatında hangi hareketleri görebiliriz, dilerseniz birlikte inceleyelim. 

Ethereum, ilk ana direnç seviyesi olan 1.244 dolar ve 1.250 dolar seviyesini hedeflemek için 1.204 dolar desteğinden kaçınması gerekiyor. Salı gününün en yüksek seviyesi olan 1.231 dolara doğru bir hareket, yükseliş seansına işaret edebilir. Bununla birlikte, önemli gelişmelerin ve NASDAQ endeksinin destek sağlaması gerekiyor. 

Uzatılmış bir ralli durumunda, boğalar büyük olasılıkla ikinci ana direnç seviyesi olan 1.272 dolar bölgesine doğru bir koşu gerçekleştirebilir. Varlığın üçüncü ana direnç seviyesi ise 1.340 dolar seviyesinde bulunuyor. 

1.204 dolar seviyesine yaşanacak bir gerileme ve oradan yaşanacak düşüş, varlığın fiyatını 1.176 dolar bölgesine itebilir. Bu gibi olumsuz bir tabloda ETH fiyatının ikinci ana destek seviyesi olan 1.136 dolardan kaçınması gerekir. 

EMA’lara ve 4 saatlik mum grafiğine bakıldığında bu bir düşüş sinyaliydi. Ethereum şu anda 1.215 dolarda olan 50 günlük EMA’nın altında kaldı. 1.215 dolardan bir hareket 1.234 dolara ve 1.244 dolara yukarı yönlü bi kırılmayı destekleyebilir ve devamında 1.254 dolar ve 1.272 dolar seviyeleri takip edilebilir. Ancak 50 günlük EMA’yı geçememek ETH’yi baskı altında bırakacaktır. 

 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Crypto Mario tarafından yazıldı.

Visa, Ödemeler için StarkNet’i Kullanmayı Mümkün Kılıyor!

Bitcoin

Kaybolan Bitcoin Sayısı Günden Güne Artıyor!