in , ,

Ethereum Fiyatı Ne Yönde?

Sabah saatlerinde 1.182 dolar seviyesine yükselmeden önce erken bir düşük olan 1.162 dolara gerileyen Ethereum, yazım sırasında 1.177 dolar seviyesinde fiyatlanıyordu. 

Ethereum’un birinci büyük direnç seviyesi 1.246 dolar bölgesinde ve cuma gününün en yüksek seviyesi olan 1.280 doları hedeflemesi için 1.201 dolar direncini aşması gerekiyor. 1.200 dolara yaşanacak dönüş, öğleden sonra yükseliş seansına işaret edebilir. Bununla birlikte, olumlu haberlerin destek sağlaması gerekecek. 

Uzatılmış bir ralli olması durumunda, boğalar muhtemelen ikinci ana direnç seviyesi olan 1.325 dolar bölgesine doğru koşacaktır. Üçüncü ana direnç seviyesi ise 1.449 dolarda bulunuyor. 

1200 dolar bölgesi boyunca yukarı yönlü hareket edememek ilk büyük destek seviyesi olan 1.122 dolara bir geri çekilme yaşatabilir. Bununla birikte olaya dayalı başka bir satışın engellenmesi durumunda, ETH fiyatı 1.100 doların altından ve ikinci ana destek seviyesi olan 1.077 dolardan kaçınmalıdır. Varlığın üçüncü ana destek seviyesi ise 953 dolar bölgesinde yer alıyor. 

50 günlük EMA ile 100 günlük EMA arasındaki düşüş eğilimi, 1.122 dolar ve 1.100 doların altını gündeme getirecektir. Bununla birlikte 1.246 dolara doğru bir hareket, 1.325 dolar seviyesini devreye sokmak için EMA’lardan bir kopuşu destekleyecektir. 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Crypto Mario tarafından yazıldı.

Blockchain Mimarisinin Bir Sonraki Evrimi: Prasaga Nedir?

Tron (TRX) Nedir? Nasıl Alınır?