in , ,

Ethereum (ETH) Yükselişine Devam Edecek mi?

Yazım sırasında ETH, %0,41 artışla 1.223 dolara yükseldi. Güne 1.214 dolar ile başlayan Ethereum fiyatı 1.229 dolara kadar yükseldi. 

ETH’nin ilk büyük direnç seviyesi 1.244 dolar ve 1.250 dolar bölgesini hedeflemek için 1.213 dolarlık seviyeden kaçınması gerekiyor. Perşembe gününün en yüksek seviyesi olan 1.239 dolara doğru yaşanacak bir hareketlilik, öğleden sonra yükseliş seansına işaret edebilir. 

Uzatılmış bir ralli durumunda, boğalar muhtemelen ikinci ana direnç seviyesinde 1.270 dolar ve 1.300 dolar seviyelerine koşacak. Varlığın üçüncü ana direnç seviyesi ise 1.327 dolar bölgesinde bulunuyor. 

1.213 dolar seviyesinden yaşanacak bir düşüş, ilk büyük destek seviyesi olan 1.187 doları devreye sokacaktır. Bununla birlikte, olaya dayalı bir satış durumunda ETH, 1.180 doların altından ve ikinci destek seviyesi olan 1.156 dolardan kaçınmalıdır. ETH’nin üçüncü ana destek seviyesi ise 1.099 dolardır. 

Ethereum şu anda 1.229 dolarda olan 100 günlük EMA’nın altında kaldı. 1.229 dolardan bir hareket, 1.244 dolar ve 1.270 doları hedeflemek için bir kırılmayı destekleyecektir. Bununla birlikte 50 günlük EMA’dan yani 1.217 dolardan yaşanacak bir düşüş 1.156 doları devreye sokacaktır. 

 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Onur Çaliş tarafından yazıldı.

Beykent Üniversitesi, Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünden 2020 senesinde mezun oldum. Başkent İletişim Akademisi'nde Diksiyon, Sunuculuk ve Spikerlik eğitimi aldım. Stajımı China Radio International bünyesinde tamamladım. Kripturk ile başladığım profesyonel çalışma hayatıma Bitlo Teknoloji ve Coinkolik ile devam ettim. Şu anda ise Koinsaati çatısı altında editörlük ve sunuculuk yaparak devam etmekteyim.

Scroll Pre-Alpha Testnet ile Nasıl Etkileşim Kurulur?

Aleph Zero

Aleph Zero (AZERO) Aylık Raporunu Yayımladı