in , ,

Ethereum (ETH) Yeniden 2.000 Doları Hedefleyecek

Ethereum (ETH), bu yazının yazıldığı sırada yaşadığı %0.29’luk artışla 1.914 dolar seviyesinden fiyatlanıyordu. Güne karışık bir başlangıç yapan Ethereum, bu seviyeye yükselmeden önce sabah erken saatlerde 1.903 dolar bölgesinde fiyatlanıyordu. 

Ethereum’un 1.945 dolardaki ilk direnç seviyesini hedeflemek için 1.904 dolarlık pivottan kaçınması gerekiyor. Perşembe gününün en yüksek seviyesi olan 1.940 dolara doğru bir hareket, kopuş seansına işaret edebilir. Bununla birlikte ETH stake istatistikleri, ABD istatistikleri ve kurumsal kazançlar kırılmayı desteklemelidir. 

Uzatılmış bir ralli durumunda, boğalar muhtemelen ikinci direnç seviyesini 1.982 dolar seviyesinde test edecektir. Ethereum’un üçüncü direnç seviyesi ise 2.060 dolar bölgesinde yer alıyor. 

Pivot boyunca yaşanacak bir düşüş, birinci destek seviyesini 1.867 dolarda görünür kılabilir. Bununla birlikte, olası bir satış baskısı durumunda Ethereum fiyatının 1.800 doların altına düşmekten kaçınması gerekiyor. Ethereum’un üçüncü destek seviyesi ise 1.748 dolar civarında yer alıyor. 

100 günlük EMA’nın (1.911) üzerinde bir tutunma, 1.982 dolar ve 2.000 doları hedeflemek için 1.945 dolardan bir kopuşu destekleyecektir. Ancak, 100 günlük (1.911) ve 50 günlük (1.867) dolar görünür hale gelecektir. 50 günlük EMA’ya doğru bir düşüş, fiyatta geri çekilmenin sinyallerini verir. 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Onur Çaliş tarafından yazıldı.

Beykent Üniversitesi, Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünden 2020 senesinde mezun oldum. Başkent İletişim Akademisi'nde Diksiyon, Sunuculuk ve Spikerlik eğitimi aldım. Stajımı China Radio International bünyesinde tamamladım. Kripturk ile başladığım profesyonel çalışma hayatıma Bitlo Teknoloji ve Coinkolik ile devam ettim. Şu anda ise Koinsaati çatısı altında editörlük ve sunuculuk yaparak devam etmekteyim.

Chirpley (CHRP) Nedir? Nasıl Alınır?

Astar (ASTR) Nedir? Nasıl Alınır?