içinde , , ,

Ethereum (ETH) ve Cardano (ADA) Teknik Analizleri | 28.09.2022

Bugün sizler için hazırlamış olduğum Ethereum (ETH) ve Cadano (ADA) analizlerini paylaşmak istiyorum.

Gün içinde paylaştığım analizlerim için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Twitter: Kripto Kirpi

Ethereum (ETH)

Merge güncellemesi sonrası beklenen performansı gösteremeyen Ethereum (ETH) negatif piyasa koşullarından dolayı da sert düşüşler yaşamaya devam ediyor. Aynı zamanda volatilitenin de aşırı arttığı şu dönemlerde dikkat edilmesi gereken bir noktada duruyor.

Oluşturduğu yeni düşen trend direncini dün tekrardan test eden Ethereum (ETH), kırılımı gerçekleştiremeyerek 1300 dolar altına geri dönüş yaptı. Bu yazının hazırlandığı saatlerde 1290 dolar seviyelerinden fiyatlanırken düşüşlerin devam etmesi halinde 1210 dolar seviyelerinde destek bulabilir.

Olası bir yukarı yönlü hareketin gerçekleşmesi halinde ise öncelikle 1310 dolar ara direncinin kırılımı beklenebilir. Bu ara direnç seviyesinin kırılması halinde yükselen trend direncini yeniden kırma çalışması gerçekleştirebilir. Trend direncinin kırılması halinde 1408-1450 dolar bölgesi olası bir direnç bölgesi olarak takip edilebilir.

Cardano (ADA)

Bir süredir düşük hacimle hareket eden Cardano (ADA), 0.4230-0.4300 bölgesindeki destek üzerinde gelecek tepkileri bekliyor. Bu hacimsizlik, beklenen hareketin gerçekleşmemesi nedeni ile düşüşlerin devam etme olasılığını da arttırıyor.

Hacimli bir alım hareketi gelmesi halinde 0.4430-0.4475 direncini kırma girişiminde bulunabilir. Diğer bir durumda 0.4230-0.4300 dolar bölgesindeki desteğin kırılması halinde ise 0.4010 seviyelerinde destek bulabilir.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Hasan Bölük tarafından yazıldı.

Uzun yıllar sinema sektöründe kameraman olarak görev yaptı. Yüzden fazla film ve dizi projesinde yer aldı, youtube ve benzeri dijital platformlarda içerik üretimi, danışmanlığı görevlerinde bulundu. Son üç yılını kripto alanında teknik analize ayırdı. Günlük ve haftalık analizlerini hem web sitemizde hem de telegram grubumuzda paylaşmaktadır.

Radio Caca (RACA) Eylül Ayı Son Gelişmeler

10 Yılın Ardından Eski Bitcoin’ler Harekete Geçti!