in , ,

Ethereum (ETH) Staking İstatistikleri 2.000 Dolara Dönüşü Gösteriyor

Ethereum (ETH) fiyatı bu yazının yazıldığı sırada yaşadığı %0.82’lik artışla 1.903 dolar seviyesinden fiyatlanıyordu. Güne karışık bir başlangıç yapan Ethereum, sabah erken saatlerde 1.898 dolara kadar düşmeden önce 1.910 dolar seviyesine kadar yükselmişti. 

Ethereum fiyatının 1.929 dolardaki ilk büyük direnç seviyesini hedeflemek için 1.889 dolarlık pivottan kaçınması gerekiyor. Cuma gününün en yüksek seviyesi olan 1.911 dolara doğru bir hareket, bir kırılıma işaret edecektir. Bununla birlikte, ETH stake istatistikleri ve kripto haber kanallarının yükseliş seansını desteklemesi gerekir. 

Uzatılmış bir ralli durumunda, boğalar muhtemelen ikinci direnç seviyesini 1.952 dolarda test edecektir. Ethereum fiyatının üçüncü direnç seviyesi ise 2.015 dolar civarında yer alıyor. 

Pivot üzerinden yaşanacak bir düşüş, birinci destek seviyesini 1.866 dolardan devreye sokacaktır. Bununla birlikte olası bir satış baskısı durumunda Ethereum fiyatının 1.800 doların altından kaçınması gerekir. İkinci destek seviyesi olan 1.826 dolar aşağı yönü sınırlamalıdır. 

50 günün (1.869) üzerinde bir tutunma, 1.952 dolar ve 2.000 doları hedeflemek için 1.929 dolardan bir kırılımı destekleyecektir. Ancak, 50 günlük (1.869) ve birinci destek seviyesinden yaşanacak bir düşüş, 100 günlük (1.855) ve 200 günlük (1.852) EMA’ları ve 1.826 dolar bölgesini görünür hale getirecektir. 50 günlük EMA’ya doğru bir düşüş, fiyatta gerilemenin işaretlerini verir. 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Onur Çaliş tarafından yazıldı.

Beykent Üniversitesi, Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünden 2020 senesinde mezun oldum. Başkent İletişim Akademisi'nde Diksiyon, Sunuculuk ve Spikerlik eğitimi aldım. Stajımı China Radio International bünyesinde tamamladım. Kripturk ile başladığım profesyonel çalışma hayatıma Bitlo Teknoloji ve Coinkolik ile devam ettim. Şu anda ise Koinsaati çatısı altında editörlük ve sunuculuk yaparak devam etmekteyim.

Haziran Ayının Önemli Kripto Etkinlikleri

Haftanın Öne Çıkan Funding Round Etkinlikleri