içinde ,

Ethereum (ETH), Polygon (MATIC) ve Polkadot (DOT) Fiyat Analizleri | 09.05.22

Bugün sizler için hazırlamış olduğum Ethereum (ETH), Polygon (MATIC) ve Polkadot (DOT) analizlerimi paylaşmak istiyorum.

Ethereum (ETH)

Ethereum fiyatı, 2020’deki Covid nedenli çöküşünden bu yana gözlemlenen en sert düşüşünü yaşıyor. Kasım ayında ATH seviyesine ulaşan Ethereum (ETH), o günden bugüne yaklaşık %50 değer kaybetti. Bitcoin’in de 33.000’a kadar gerilemesi tüm piyasanın olumsuz bir rota çizmesine neden oldu.

Ethereum (ETH)
Ethereum (ETH) Fiyat Analizi | 09.05.22

Hareket ettiği kanal aralığını aşağı yönlü kıran Ethereum (ETH) 2.506$ desteğini de sert bir şekilde kırdı. Bu yazının hazırlandığı sırada 2.384$’dan işlem gören Ethereum (ETH) yönünü 2.325$ olan haftalık destek seviyesine çevirmiş görünüyor.

Polygon (MATIC)

27 Aralık 2021 tarihinde ATH seviyesine ulaşan Polygon (MATIC), o tarihten bu yana düşüşünü sürdürüyor. ATH seviyesinden bugüne Polygon (MATIC) haftalık destekleri kırarak yaklaşık %68 oranında değer kaybetti ve 0,90$ ara destek seviyesine kadar geriledi.

Polygon (MATIC)
Polygon (MATIC) Fiyat Analizi | 09.05.22

Bu ara destek seviyesinden bir tepki gelmemesi durumunda (ki piyasa koşulları sebebiyle pek muhtemel gözükmüyor), 50 günlük hareketli ortalamanın altında hareket eden Polygon (MATIC) için ilk olarak ana destek seviyesi 0,788$ sevisi takip edilebilir.

Polkadot (DOT)

Uzun süredir aşağı yönlü bir hareket sergileyen Polkadot (DOT), bu yazının hazırlandığı sırada 12,50$ olan haftalık destek seviyesine tutunmaya çalışıyor. Piyasada büyük ve olumlu bir haberin gelmemesi durumunda fiyatın bu seviyelerde mücadeleye devam etmesi muhtemel.

Polkadot (DOT)
Polkadot (DOT) Fiyat Analizi | 09.05.22

Günlük kapanışın bu destek seviyesi altında gerçekleşmesi ihtimalinde sırasıyla 10,50$, 8,04$ ve 5,93$ seviyeleri takip edilebilir.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Garen Varjabetoğlu tarafından yazıldı.

Fransa'da, Nice Sophia Antipolis Üniversitesi'nde Ekonomi-Yönetim bölümünden mezun oldum. Fransızca ve İngilizce dillerine hâkimim. Bir süre özel sektörde çalıştıktan sonra, blokzinciri teknolojisiyle tanıştım ve kendimi bu alanda geliştirmekteyim.

Bitcoin, UST

Luna Vakfı, 1.5 Milyar Dolarlık Bitcoin Satıyor! Luna Sattıkça BTC Düşmeye Devam mı Edecek?

Ookeenga Flash Private Sale Detayları ve Araştırma Raporu