in , ,

Ethereum (ETH) Olumlu Fiyatlanmaya Devam Ediyor

Ethereum (ETH), bugünkü seansta iki ayın en yüksek seviyesine ulaştı ve fiyat art arda yedinci gün yeşilde kaldı. 

Ethereum fiyatı cuma günü gördüğü 1.404.82 dolarlık düşük seviyenin ardından bugün gün içerisinde 1.558.25 dolarlık fiyat ile günün en yüksek seviyesine ulaştı. 

Yaşanan bu ralli, Bitcoin fiyatında olduğu gibi lider altcoin’i de 5 Kasım’dan bu yana en yüksek noktasına çıkardı. 

Ethereum, son yedi gün içinde %23’ün üzerinde değer kazandı. Bu yükseliş hareketi 10 günlük (kırmızı) hareketli ortalamanın 25 günlük (mavi) muadilinin çapraz geçişini genişletmesiyle geldi. 

Son 24 saatte yaşadığı %8.96’lık yükseliş ile 1.533 dolar seviyesinde bulunan Ethereum için takip edilmesi gereken direnç seviyesi 1.650 dolar seviyesinde yer alıyor. 1.650 dolar seviyesine doğru yaşanacak bir yükseliş, fiyatın 1.700 dolar seviyelerini zorlamasına öncülük edebilir. Varlığın fiyatında yaşanacak bir geri çekilme soncunda takip edilecek destek seviyeleri ise 1.350 dolar ve 1.340 dolar seviyelerinde yer alıyor. 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Crypto Mario tarafından yazıldı.

Flare Network (FLR) Nedir ve Nasıl Satın Alınır?

Teknik Analizciler Bu Hafta Ne Konuştu?