in , ,

Ethereum (ETH) Fiyatında Takip Edilecek Seviyeler

Bu yazının yazıldığı sırada Ethereum (ETH), %0,32’lik bir geri çekilmeyle 1.857 dolar seviyesinden fiyatlanıyordu. Güne karışık bir başlangıç yapan ETH, bu seviyeye gerilemeden önce 1.883 dolar seviyesine kadar yükselmişti. 

Ethereum’un 1.905 dolar seviyesindeki ilk büyük direnç bölgesini ve perşembe gününün en yüksek seviyesi olan 1.911 doları hedeflemesi için 1.879 dolar pivotundan geçmesi gerekiyor. 1.900 dolara yaşanacak geri dönüş kırılma seansına işaret eder. 

Uzatılmış bir ralli durumunda, boğalar muhtemelen ikinci direnç seviyesini 1.936 dolarda test edeceklerdir. Ethereum’un üçüncü direnç seviyesi ise 1.993 dolar bölgesinde bulunuyor. 

Pivot üzerinden hareket edilememesi halinde birinci destek seviyesi 1.848 dolarda devreye girecektir. Bununla birlikte, kripto piyasasında olaya dayalı bir satış baskısının yaşanması halinde ETH’nin 1.800 doların altına düşmemesi gerekir. İkinci destek seviyesi ise 1.822 dolarda aşağı yönü sınırlamalıdır. ETH’nin üçüncü destek seviyesi 1.765 dolar bölgesinde bulunuyor. 

50 günlük EMA’nın (1.840) üzerinde bir tutunma, 1.936 ve 1.950 doları hedeflemek için 1.905 dolardan bir kopuşu destekleyecektir. Ancak 1.848 ve 50 günlük EMA (1.849) üzerinden yaşanacak bir düşüş, 1.822 dolar seviyesinden ikinci destek bölgesini devreye sokacaktır. 50 günlük EMA’dan yaşanacak bir gerileme, düşüş sinyali gönderir. 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Onur Çaliş tarafından yazıldı.

Beykent Üniversitesi, Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünden 2020 senesinde mezun oldum. Başkent İletişim Akademisi'nde Diksiyon, Sunuculuk ve Spikerlik eğitimi aldım. Stajımı China Radio International bünyesinde tamamladım. Kripturk ile başladığım profesyonel çalışma hayatıma Bitlo Teknoloji ve Coinkolik ile devam ettim. Şu anda ise Koinsaati çatısı altında editörlük ve sunuculuk yaparak devam etmekteyim.

Blockchain, teknoloji

Blockchain Teknolojisinin Avantajları ve Dezavantajları

Floki Inu (FLOKI) Uzun Vadeli İyi Bir Yatırım mı?