in , ,

Ethereum (ETH) Fiyatında Son Durum Ne?

Ethereum yazım sırasında %1.67 yükselişle 1,263 dolar seviyesinde fiyatlanıyordu. Güne karışık bir başlangıç yapan ETH, gün içerisinde 1.271 dolara kadar yükseldi. 

ETH birinci direnç seviyesi olan 1.286 doları hedeflemek için 1.260 dolarlık seviyeden kaçınmalıdır. Cuma gününün en yüksek seviyesi olan 1.277 dolara doğru bir hareket, yükseliş seansına işaret eder. 

Uzatılmış bir ralli durumunda ETH ikinci direnç seviyesi olan 1.303 doları kırabilir. Varlığın üçüncü direnç seviyesi ise 1.346 dolarda bulunuyor. 

1.260 dolardan yaşanacak bir düşüş, ilk destek seviyesi olan 1.243 doları devreye sokabilir. Bununla birlikte satış baskısının yaşanması durumunda ETH 1.217 dolar seviyesinden kaçınmalıdır. Ethereum’un üçüncü destek seviyesi ise 1.174 dolarda bulunuyor. 

1.243 doların üzerinde kalmayı başaran bir Ethereum 1.303 doları hedeflemek için 1.286 dolardan bir hareketi destekleyebilir. Bununla birlikte 1.243 dolara yaşanacak düşüş ayıların 1.235 dolar bölgesine koşmasına neden olur. 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Crypto Mario tarafından yazıldı.

Bitcoin Fiyatında Hedef Neresi?

funding round

Son İki Hafta İçinde Öne Çıkan Funding Round Etkinlikleri