in , ,

Ethereum (ETH) Fiyatında Son Durum Ne?

Ethereum (ETH) fiyatı, bu yazının yazıldığı sırada %1’lik bir düşüş ile 1.807 dolar seviyesinden fiyatlanıyordu. Güne yükselişle başlayan Ethereum, bu seviyeye gelmeden önce 1.808 dolara kadar yükseldi ve daha sonrasında 1.797 dolara kadar geri çekildi. 

Ethereum fiyatının 1.832 dolardaki ilk direnç seviyesini hedeflemek için 1.801 dolarlık pivottan kaçınması gerekiyor. 1.810 dolardan yaşanacak bir kırılma, yükseliş seansına işaret edecektir. Bununla birlikte, ETH stake istatistikleri, FED yorumları ve ABD borç tavanı güncellemeleri yükseliş seansına destek vermelidir. 

Uzatılmış bir ralli durumunda, boğalar muhtemelen ikinci direnç seviyesini 1.862 dolarda test edecektir. Ethereum fiyatının üçüncü direnç seviyesi ise 1.923 dolar bölgesinde yer alıyor. 

Pivot üzerinden yaşanacak bir düşüş, birinci destek seviyesini 1.771 dolarda oyuna getirecektir. Ancak, olası bir satış baskısının yaşanması durumunda Ethereum fiyatının 1.750 doların ve ikinci destek seviyesi olan 1.740 doların altından kaçınması gerekiyor. Varlığın üçüncü destek seviyesi ise 1.679 dolar seviyesinde bulunuyor. 

50 günlük EMA (1.819) üzerinden bir hareket, 200 günlük EMA (1.852) ve 1.862 doları hedeflemek için 100 günlük EMA’dan (1.837) bir kırılımı destekleyecektir. Ancak, 50 günlük EMA’yı (1.819) geçememek, 1.771 dolar seviyesini görünür kılacaktır. 

50 günlük EMA üzerinden bir hareket ise fiyatta yükselişin sinyallerini verir. 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Onur Çaliş tarafından yazıldı.

Beykent Üniversitesi, Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünden 2020 senesinde mezun oldum. Başkent İletişim Akademisi'nde Diksiyon, Sunuculuk ve Spikerlik eğitimi aldım. Stajımı China Radio International bünyesinde tamamladım. Kripturk ile başladığım profesyonel çalışma hayatıma Bitlo Teknoloji ve Coinkolik ile devam ettim. Şu anda ise Koinsaati çatısı altında editörlük ve sunuculuk yaparak devam etmekteyim.

CheersLand’in Yaklaşan TARS Protocol IDO Duyurusu

Tenet Protocol (TEN) Nedir?